Často hledané

  • Pracovní oděvy
  • Ochranné oděvy
  • Oděvy pro hygienické provozy
  • Oděvy pro oblast služeb
  • Čisticí utěrky Mewa
Na přehled

Udržitelný úklid ve firmě díky uživatelsky snadnému systému Mewa

5. listopadu 2022
InovaceTrvalá udržitelnostČisticí utěrky
Čisticí utěrky Mewa jsou savé, pevné, tvarově stabilní. V systému sdílení textilu jsou k dostání ve čtyřech variantách.

Udržitelnost a digitalizace se dobře doplňují. Mewa je o tom přesvědčena už dlouho. Digitalizaci německá společnost prosazuje cíleně již od roku 2017 a udržitelnost je podstatnou součástí systému čisticích utěrek Mewa již více než 100 let.

Ať už bylo v Evropě léto 2022 nejteplejší, druhé nejteplejší nebo zkrátka jedno z nejteplejších za poslední staletí, faktem je, že bylo extrémní a opět připomnělo, jak důležitá je pro naši dobu ohleduplnost k životnímu prostředí. Mewa dává podnikům možnost chovat se udržitelněji, protože dodává vysoce kvalitní čisticí utěrky v ekologickém systému pro opakované použití. Vysoce savé utěrky Mewa, které jsou k dispozici ve čtyřech provedeních, rychle a důkladně vyčistí stroje i nejrůznější nástroje. Lze je často používat opakovaně, než jsou znečištěné přemístěny do hermeticky uzavřených kontejnerů SaCon, kde čekají na vyzvednutí servisním řidičem Mewa. Ten doveze do firmy utěrky čisté a špinavé odveze k ekologickému vyprání. Dnes se termíny servisu navíc domlouvají pohodlně přes aplikaci nebo zákaznický portál myMEWA. Cílem přitom je, umožnit jednoduchou, uživatelsky příjemnou a individuální spolupráci.

Digitalizace je programem Mewa od roku 2017

S heslem „Zákazníci v centru pozornosti – zaměřeno na zaměstnance“ optimalizuje Mewa od roku 2017 digitalizaci svých služeb, pracovních procesů a komunikačních kanálů. To znamená, že mohou zákazníci systém čisticích utěrek používat ještě rychleji, transparentněji a individuálněji. Aktualizaci množství utěrek nebo termínu dodání dnes zařídíte jen po pár kliknutích. Kompletní servis od Mewy je nejen udržitelným, ale také chytře řešeným cílem.

Udržitelné sdílení textilu přináší mnoho výhod

Prostor, čas, logistika, přesnější rozpočet – je mnoho argumentů, které hovoří ve prospěch opakovaně využitelného systému. Nákup vlastních čisticích utěrek, jejich skladování a likvidace podle přísných ekologických předpisů už jsou minulostí. Ti, kterým záleží na životním prostředí, produktivitě a nákladech, se rozhodnou pro sdílení textilu. Používají přitom nejlepší čisticí utěrky, aniž by je museli vlastnit.

Zní to jako dobrá volba pro velké společnosti? Ano, ale nejen to. Systém čisticích utěrek Mewa ulehčuje práci také zcela malým dílnám nebo firmám, kde okamžitě zajišťuje větší udržitelnost, kvalitu a efektivitu. Důkazem je, že v Evropě využívá servis Mewa již více než 190 000 podniků.


Foto a video


Kontakt pro tisk


MediaTrust Communications spol. s r.o.

Michal Peterka Telefon: +420 603 556 404 mpeterka@mediatrust.cz

Praha


Na přehled