Často hledané

  • Pracovní oděvy
  • Ochranné oděvy
  • Oděvy pro hygienické provozy
  • Oděvy pro oblast služeb
  • Čisticí utěrky Mewa

Pracovní oděvy & průmyslové čisticí utěrky s kompletním servisem

Z principu udržitelné


Volba partnera

Při výběru partnera mějte oči otevřené! To platí při práci stejně jako v soukromém životě. Pracovní oděvy Mewa s kompletním servisem vám nabídnou spoustu přesvědčivých argumentů, abyste si pro svůj podnik vybrali právě je: vzhled a design, kvalita a spolehlivost, udržitelnost, efektivita a usnadnění. Přitom je zcela lhostejné v jaké oblasti podnikáte, od průmyslu po řemesla a od obchodování po gastronomii vám nabídneme řešení pro všechny obory – individuálně, se zaměřením na služby a s více než 100 lety zkušeností.

My se dmoníváme, že právě toto je začátek úspěšného partnerství.

„Jednoduše mi sluší.“


01Vzhled a design

Pracovní oděvy Mewa jsou skvělou volbou pro všechny, pro které je vzhled a desgn důležitý i při práci. Koneckonců se máte cíti dobře a prezentovat se vašim zákazníkům co nejlépe. Kromě toho pracovní oděvy Mewa s kompletním servisem zaujmou i vnitřními hodnotami: udržitelností, volností pohybu, spolehlivostí a funkčností, která se zaměřuje právě na váš běžný pracovní den. Nyní objevte naše kolekce!

Kontakt

01 / 05

Peak – Kolekce pro všechny, co nedělají kompromisy a očekávají špičkový výkon z hlediska designu, funkčnosti a udržitelnosti.

„To, co dělají, dělají perfektně.“


02Kvalita a spolehlivost

Jedná-li se o pracovní oděvy, pak společnost Mewa poskytuje nekompromisně spolehlivou kvalitu – a vyzvedává je k praní a údržbě. Opakovaně. Naše pracovní oděvy jsou před každým vyexpedováním důkladně zkontrolovány a je tak synonymem maximální trvanlivosti, ochrany a usnadnění. Tak fungují pracovní oděvy dnes – a také do budoucna.

Kontakt

„Pomáhá nám s udržitelností místo pouhých planých slov.“


03Udržitelnost

Díky pracovním oděvům Mewa s kompletním servisem je udržitelnost přitažlivá. Naše procesy praní například snižují dopad na životní prostředí o 85 % ve srovnání se standardními procesy praní v domácnostech. Protože budoucnost potřebuje méně plánování a více prosazování. Více informací k tématu udržitelnosti u společnosti Mewa najdete zde.

Kontakt

„Díky nim ušetříme důležité zdroje, čas a peníze.“


04Efektivita a usnadnění

Mewa nabízí pracovní oděvy s kompletním servisem – a ještě mnohem vícer: například se opět svobodně soustředit na to podstatné - ana vaše klíčové dovednosti, zatímco pro vás společnost Mewa vyřídí všechny potřebné činnosti spojené s pracovními oděvy. Protože to nabízí usnadnění a prostor pro lepší práci.

Kontakt

„Díky nim mohu ze sebe při práci dát to nejlepší.“


05Kompletní servis

Dokonalost spočívá v detailu. To platí pro pracovní oděvy Mewa, pro vzhled našich promyšlených kolekcí, a stejně tak i pro kompletní servis, který provádí veškeré činnosti probíhající na pozadí, k naprosté spokojenosti tak, jak jste zvyklí i ve své oblíbené restauraci.

Kontakt


Průmyslové čisticí utěrky s kompletním servisem.

Průmyslové čisticí utěrky Mewa jsou určeny všem, kteří chtějí mít v každodenním profesním životě po svém boku spolehlivého partnera. Nezáleží na tom zda v průmyslu či v dílně, z bavlny nebo mikrovlákna - průmyslové čisticí utěrky Mewa zaručují tu nejvyšší kvalitu pro jakoukoli práci.

V rámci kompletního servisu se průmyslové čisticí utěrky mohou opakovaně použít až 50krát. To chrání životní prostředí a šetří náklady. Protože udržitelné nápady udržitelně působí.

Náš kompletní servis zahrnuje vše od dodávky přes vyzdenutí a praní znečištěných průmyslových čisticích utěrek až po kontrolu kvality a opětovnou dodávku. Při tom všem sledujeme pouze jeden cíl: udržitelné usnandění práce našich zákazníků. Nyní dva týdny testování!


Jak Vám můžeme poradit?

Poradíme Vám individuálně. A postaráme se o to, abyste dostali vhodné textilie, které budou splňovat všechny požadavky Vašeho oboru.

Kontakt

Máte dotazy nebo potřebujete poradit? Použijte kontaktní formulář a my se vám do 24 hodin ozveme.

Hotline

Jsme vám k dispozici i na telefonu. (Po–čt 7–17 hodin a pá 7–15 hodin)

296 335 828