Často hledané

  • Pracovní oděvy
  • Ochranné oděvy
  • Oděvy pro hygienické provozy
  • Oděvy pro oblast služeb
  • Čisticí utěrky Mewa
Na přehled

Péče a údržba pracovního oblečení pro autorizované servisy

18. prosince 2023
Čisticí utěrkyTrvalá udržitelnostProfesní oděvy
Společnost Mewa nabízí autorizovaným servisům vozidel možnost využívat textilní služby také pro pracovní oděvy.

K profesionálnímu prostředí v autorizovaných servisech patří také používání značkového pracovního oblečení zaměstnanců a zaměstnankyň. To zajišťuje buď přímo automobilka, nebo výrobci oděvů. Za údržbu oblečení obvykle odpovídá samotný autosalon. Praktickou pomoc v tomto ohledu nabízí poskytovatel textilních služeb Mewa.

Jednotný a udržovaný vzhled posiluje image firmy a signalizuje již na první pohled profesionalitu. Neustálá kontrola stavu pracovních oděvů všech pracovníků nebo pracovnic je však často příliš časově náročná. S tím souhlasí i Bettina Zopf. Společně se svým bratrem Karlem Keilhauerem vede dvacet let autosalon Heitz v Garmisch-Partenkirchenu s několika dílnami. A více než dvakrát tak dlouho už se v rodinném podniku stará o textil ve firmě společnost Mewa. Nejprve vše začalo čisticími utěrkami, které později doplnily i pracovní oděvy v rámci všestranného servisu.

Zaručeně upravený vzhled

Díky této službě se ředitelka nemusí starat o to, aby její zaměstnanci byli v dílně a na přepážkách dobře oblečení. Poskytovatel textilního servisu oděvy pravidelně vyzvedává, pere je a udržuje. Poté je opět dodá do firmy v perfektním stavu. "To mi ušetří spoustu starostí, jinak bych musela vždy projít podnik a zkontrolovat, jestli už náhodou nemají zaměstnanci děravé oblečení,“ říká Bettina Zopf. To, co se v autosalonu Heitz osvědčilo u pracovních oděvů s komplexním servisem Mewa, nabízí tento poskytovatel textilních služeb také pro pracovní oblečení, které pochází od výrobce automobilů nebo jím pověřeného dodavatele oděvů. Autorizované servisy tak mají k dispozici stejné výhody jako zákazníci, kteří odebírají přímo kolekce Mewa. S jediným omezením: textil musí být vhodný pro průmyslové prací procesy. To společnost Mewa předem ověřuje.

Usnadnění logistiky a organizace

Dílna nebo autoservis může přenechat poskytovateli textilních služeb veškerou logistiku a organizační záležitosti. Mewa zjistí požadavky na velikost, objedná oblečení a provede veškeré úpravy, jako je například zkrácení kalhot. Oděvy jsou vyzvedávány, vyprány, zkontrolovány, v případě potřeby opraveny a vráceny čisté podle dohodnutého harmonogramu. Kdo chce, může využít také modulární šatní systém. V něm je čisté pracovní oblečení uloženo v osobních přihrádkách, zatímco špinavé prádlo se shromažďuje v odděleném prostoru. Tuto službu nabízí Mewa v různých evropských zemích. Využívá ji například pražsky autosalon Klokočka. Tento autorizovaný servis se může spolehnout na značkovou kolekci pro autorizované servisy v rámci všestranných služeb Mewa již přes deset let. „Dříve si lidé kupovali standardní pracovní oblečení. Pokud se poškodilo, muselo se koupit nové. Servis Mewa pro nás naopak znamená minimum námahy,“ vysvětluje vedoucí servisních služeb David Wait.


David Wait

vedoucí servisních služeb Mewa

"Dříve si lidé kupovali standardní pracovní oblečení. Pokud se poškodilo, muselo se koupit nové. Servis Mewa pro nás naopak znamená minimum námahy".


Foto a video


Kontakt pro tisk


MediaTrust Communications spol. s r.o.

Michal Peterka Telefon: +420 603 556 404 mpeterka@mediatrust.cz

Praha


Na přehled