Často hledané

  • Pracovní oděvy
  • Ochranné oděvy
  • Oděvy pro hygienické provozy
  • Oděvy pro oblast služeb
  • Čisticí utěrky Mewa
Na přehled

Čistota a jistota: kvalitní rohože jsou na podzim a v zimě důležit

27. října 2021
FirmaInovace
MEWA nabízí pronájem podlahových a štětinových rohoží včetně vyzvedávání, praní a doručení, které jsou v ceně. Na místě je tak stále čistá rohožka. (Foto: MEWA)

Mokrý sníh, bláto, prach a špína podlahám škodí. Správným výběrem rohoží ale mohou zůstat uchráněny před nepřízní počasí a dalšími vlivy. Rohože efektivně zachycují nečistoty, díky jedinečné vrstvě na spodní straně se na nich netvoří záhyby a nekloužou. Udržovaný a čistý vstupní prostor je navíc vizitkou každé společnosti.

Sdílení textilu: praní a servis v ceně

Pokud si zákazník rohož nepronajme ale koupí, musí se o její údržbu starat sám. Čištění a výměna špinavých rohoží je spojena s náklady a organizačními výdaji, což mnoho správců budov podceňuje. Rohože se musejí pravidelně a profesionálně prát, aby neztratily své vlastnosti. Tuto logistickou výzvu přenechává stále více podniků specializovaným poskytovatelům služeb, jako je MEWA. Ta špinavé rohože v požadovaných intervalech vyzvedne, vymění za nové, vyčistí je v průmyslových prádelnách a opět je dodá. Rychle, jednoduše a bez zbytečných pořizovacích nákladů. Nabídku využívá mnoho společností, což dokládá i to, že MEWA ročně vypere 2,9 milionů rohoží. Šetrně k životnímu prostředí, ve vlastních speciálně vyvinutých mycích linkách.

Není rohož jako rohož

Existují různé druhy rohoží, které udržují venkovní, průchozí a vnitřní prostory snadno a efektivně čisté. Jejich volba zpravidla závisí na dané lokalitě a místě využití. Ve vstupních prostorách, kde se vyskytují hrubé nečistoty a přechází se například z dílny do administrativních oddělení či do výroby, najde své uplatnění vysoce odolná štětinová rohož MEWA. Vydrží silnou zátěž a hodí se k zachycení nečistot nebo bláta.

Klasická rohož MEWA je ideální pro vnitřní využití, například ve vstupních halách, na recepcích, v prodejnách i před výtahy. Díky reprezentativnímu vstupnímu prostoru se zákazníci a hosté budou cítit dobře hned po příchodu do firmy. Kvalitní provedení rohoží zabraňuje roznášení prachu a nečistot. Jsou protiskluzové, nekrabatí se, vypadají dlouho čistě a bez nepříjemného zápachu. MEWA nabízí kromě toho také univerzální rohož pro každé roční období. Všechny jsou k dostání v rozmanitých barvách, velikostech a ladí s různými styly interiérů.


Foto a video


Kontakt pro tisk


MediaTrust Communications spol. s r.o.

Michal Peterka Telefon: +420 603 556 404 mpeterka@mediatrust.cz

Praha


Na přehled