Často hledané

  • Pracovní oděvy
  • Ochranné oděvy
  • Oděvy pro hygienické provozy
  • Oděvy pro oblast služeb
  • Čisticí utěrky Mewa
Na přehled

Pracovní oblečení, jehož kombinace v létě oceníte

31. května 2024
Profesní oděvyTrvalá udržitelnost
Kombinujte správné pracovní oděvy podle venkovní teploty

Pro pracovní dny v jarní a nadcházející letní sezóně nabízí poskytovatel textilních služeb Mewa oblečení, ale také ochranu proti slunci v komplexním systému. Sladěné kolekce pracovních oděvů s všestranným servisem je možné snadno kombinovat a vždy vypadají dobře. Sortiment internetového obchodu společnosti doplňuje pohodlná, barevná bezpečnostní obuv, sluneční brýle a letní pokrývky hlavy.

Podle průzkumu společnosti Mewa chtějí zaměstnanci v nejrůznějších odborných profesích slušivé a zároveň pohodlné oblečení z inovativních materiálů, v decentních barvách. Poskytovatel textilních služeb proto na léto připravil moderní klasiku, jako jsou bermudy Mewa Move. Díky svému ležérnímu stylu jsou skutečným bestsellerem. Mají střih přiléhající k tělu, mimořádně pohodlně se nosí a jsou vybaveny mnoha praktickými detaily. Pokud je potřeba větší odolnost, doporučujeme pracovní kraťasy Mewa Dynamic Construct. Výhodami těchto kalhot jsou maximální volnost pohybu, promyšlené výztuhy na dně kapes a poutka. Na výběr je ze 27 barevných variant, které lze kombinovat. Samozřejmě nesmí chybět ani černá nebo bílá.

Správná svrchní část oblečení do každého počasí

Kolekce Mewa Basics zahrnuje trička, košile, polokošile, mikiny, vesty a fleecové bundy v různých provedeních, které lze ideálně spojovat podle principu "mix and match". Barvy jsou navíc sladěné napříč celou kolekcí. Pro opravdu horké dny nabízí Mewa polokošili Basics Air. Má termoregulační funkci a vzhledem ke speciálním vlastnostem vláken je velmi příjemná na nošení, jakmile se při práci objeví první krůpěje potu.

V internetovém obchodě Mewa "buy4work" najdete také další doplňkové produkty, jako je například bezpečnostní obuv, ochranné rukavice, přikrývky hlavy nebo prostředky pro ochranu pokožky.


Foto a video


Kontakt pro tisk


MediaTrust Communications spol. s r.o.

Michal Peterka Telefon: +420 603 556 404 mpeterka@mediatrust.cz

Praha


Na přehled