Často hledané

  • Pracovní oděvy
  • Ochranné oděvy
  • Oděvy pro hygienické provozy
  • Oděvy pro oblast služeb
  • Čisticí utěrky Mewa
Na přehled

Bezpečnost a viditelnost při práci s výstražným oblečením MEWA

16. prosince 2021
Profesní oděvy
Dynamic Reflect, pro každého, kdo hledá vysoce viditelné oblečení s maximální volností pohybu a flexibilitou. (Foto MEWA)

Poskytovatel textilních služeb MEWA nabízí vysoce viditelné oděvy, které poskytují spolehlivou ochranu a splňují normu ISO 20471. Jinými slovy: výstražné oblečení MEWA je tou správnou volbou pro každé roční období a prokaždé počasí.

Optimální viditelnost v temnějších dnech

Pracovní oděvy jsou certifikovány podle normy ISO 20471 pro výstražné oblečení. Všechny součásti kolekce zajišťují co největší bezpečnost, například díky vodorovným a svislým reflexním prvkům. Výstražné oblečení je logicky povinné v různých odvětvích a situacích, což se týká mimo jiné silničních prací, svozu odpadků, záchranných akcí, práce na železnici a podobně. Dobře vidět musí být ale také zaměstnanci kurýrních služeb nebo logistických společností.

Čtyři certifikované kolekce

Sortiment MEWA zahrnuje různé certifikované kolekce. Řada MEWA Dynamic Reflect je určena každému, kdo hledá výstražné oblečení s maximální volností pohybu a flexibilitou. Speciální reflexní oděvy Hi-Vis zaručují optimální bezpečnost za všech okolností a za všech světelných podmínek. Víceúčelová kolekce Multiwear je odolná proti povětrnostním vlivům. Zajišťuje, že jsou zaměstnanci ideálně chráněni a dobře viditelní i při velmi chladném počasí. A konečně je tu také Outdoor Reflect, vhodný doplněk k oblíbené outdoorové kolekci s pohodlným, prodyšným a ochranným oblečením s vysokou viditelností.

Jistota a komfort na dosah ruky

Výstražné, vysoce viditelné oděvy spojují bezpečnost a kvalitu s odolností a komfortem. Svršky a kalhoty MEWA se dokonale přizpůsobí každému pohybu. Oblečení se pohodlně nosí i při častém ohýbání a natahování. Bundy, vesty a kalhoty jsou navíc vybaveny kapsami a poutky, aby bylo nářadí s dalšími potřebnými předměty vždy na dosah ruky. Protože jen ten, kdo se ve svém bezpečném outfitu cítí pohodlně, jej bude důsledně nosit.

Kompletní servisní systém

MEWA nabízí výstražné oblečení výhradně v kompletním systému služeb. Všichni zaměstnanci mají k dispozici několik oděvů, které jsou v dohodnutých časech vyzvedávány, aby je bylo možné odborně vyprat a opravit. Znečištěné fluorescenční tkaniny a vybledlé reflexní pruhy snižují viditelnost a tím i bezpečnost. Pravidelné kontroly výstražného oblečení jsou proto doslova životně důležité. To je přesně to, co dělá společnost MEWA. Po každém vyprání probíhá kontrola funkčnosti každého kusu oděvu. Můžete si tak být jisti, že vaše výstražné reflexní oblečení bude opraveno profesionálně a za použití nejmodernějších technologií, aby byl vždy zachován ochranný efekt.


Foto a video


Kontakt pro tisk


MediaTrust Communications spol. s r.o.

Michal Peterka Telefon: +420 603 556 404 mpeterka@mediatrust.cz

Praha


Na přehled