Často hledané

  • Pracovní oděvy
  • Ochranné oděvy
  • Oděvy pro hygienické provozy
  • Oděvy pro oblast služeb
  • Čisticí utěrky Mewa

Průmyslové čisticí utěrky s kompletním servisem.

Z principu udržitelné


Volba partnera

Při výběru partnera mějte oči otevřené! To platí při práci stejně jako v soukromém životě. Pracovní oděvy Mewa s kompletním servisem vám nabídnou spoustu přesvědčivých argumentů, abyste si pro svůj podnik vybrali právě je: vzhled a design, kvalita a spolehlivost, udržitelnost, efektivita a usnadnění. Přitom je zcela lhostejné v jaké oblasti podnikáte, od průmyslu po řemesla a od obchodování po gastronomii vám nabídneme řešení pro všechny obory – individuálně, se zaměřením na služby a s více než 100 lety zkušeností.

My se dmoníváme, že právě toto je začátek úspěšného partnerství.

„Vyhodit dokáže každý, stále znova 100 % dávat jen oni!“


01Udržitelnost

Průmyslové utěrky Mewa jsou v rámci komplatního servisu opakovaně použitelné až 50krát. To chrání životní prostředí a šetří náklady. Protože udržitelné nápady udržitelně působí. Zjistěte více o našem servisu průmyslových utěrek a našich udržiteoných iniciativách.

Kontakt

„Proč se mi líbí? Protože společně zvládneme každou výzvu.“


02Kvalita a spolehlivost

Průmyslové čisticí utěrky Mewa jsou určeny všem, kteří chtějí mít v každodenním profesním životě po svém boku spolehlivého partnera. Nezáleží na tom zda v průmyslu či v dílně, z bavlny nebo mikrovlákna - průmyslové čisticí utěrky Mewa zaručují tu nejvyšší kvalitu pro jakoukoli práci. Nyní dva týdny testování!

Kontakt

„Vysoce efektivní bez jediného dne absence, to je skutečný přínos!“


03Efektivita a usnadnění

Průmyslové čisticí utěrky Mewa jsou ideální volbou pro špinavou práci ua přitom dodají patřičný lesk i vaší účetní rozvaze. Protože jsou výrazně efektivnější než jednorázová řešení, odpadnou u nich náklady na likvidaci a díky našemu kompletnímu servisu se naši zákazníci mohou plně soustředit na to, co umí nejlépe – na svou práci.

Kontakt

„Na ně se můžeš spolehnout – kdykoli!“


04Kompletní servis

Průmyslové čisticí utěrky Mewa jsou tu vždy, když je potřebujete – se skvělé kvalitě. To vám zaručí náš kompletní servis, který zahrnuje vše od dodávky přes vyzdenutí a praní znečištěných průmyslových čisticích utěrek až po kontrolu kvality a opětovnou dodávku. Při tom všem sledujeme pouze jeden cíl: udržitelné usnandění práce našich zákazníků.

Kontakt

Napište nám

Ozveme se vám obratem zpět.

Zavolejte nám

Jsme tu pro vás i na telefonu.
(Pondělí až čtvrtek 7–17 hodin a pátek 7–15 hodin)

296 335 828