Velký sport

Mewa je partnerem závodu Flanders Classics 2024


Zažijte s Mewou cyklistiku na světové úrovni

Flanders Classics patří k nejznámějším a nejprestižnějším silničním cyklistickým závodům ve vlámském regionu a každý rok uchvátí stovky tisíc fanoušků podél trasy i u obrazovek. Obzvlášť napínavou částí tohoto šestidenního klání jsou úseky s dlažebními kostkami, na kterých se často rozhodne o vítězi. V minulých letech se na startovní listině objevili velikáni cyklistického sportu jako Wout van Aert, Annemiek van Vleuten nebo dvojnásobný vítěz Tour de France Tadej Pogačar.

Po obou úspěšných letech bude Mewa oficiálním hlavním sponzorem a hrdým partnerem tohoto jarního klasického závodu také v roce 2024.

Mewa-Cube
Flanders Classics

Podporujeme hodnoty naší společnosti i cyklistiky, jelikož se k sobě jednoduše dokonale hodí a spojují témata, jako je týmový výkon a udržitelnost.

Partnerství mezi Flanders Classics a společností Mewa můžete zažít nejenom v dějišti, ale i na digitálních kanálech Mewy. Na místě budeme mít během vybraných závodů stánek Mewa Cube, u nějž se už nyní těšíme na spoustu návštěvníků a návštěvnic. Rádi Vám u šálku lahodné kávy, kterou připraví náš barista, poskytneme informace o pracovních oděvech Mewy a našich průmyslových čisticích utěrkách s kompletním servisem.


Přehled etap a stanovišť stánku Mewa

1. etapa – 24. 2.

Omloop Het Nieuwsblad

Start

Gent

Cíl

Ninove

Zobrazit stanoviště stánku Mewa

2. etapa – 24. 3.

Gent–Wevelgem

Start

Ypern

Cíl

Wevelgem

3. etapa – 27. 3.

Dwars Door Vlaanderen

Start

Roselare

Cíl

Waregem

4. etapa – 31.03.

Ronde van Vlaanderen

Start

Antwerpen

Cíl

Oudenaarde

5. etapa – 03.04.

Scheldeprijs

Start

Terneuzen

Cíl

Schoten

6. etapa – 10. 4.

De Brabantse Pijl

Start

Löwen

Cíl

Overijse

Teď už jen zbývá obstarat si cyklistickou kolekci Mewa na novou sezónu!

Teď už jen zbývá obstarat si cyklistickou kolekci Mewa na novou sezónu!

Ve spolupráci s výrobcem cyklistického oblečení Bioracer, který dodává výbavu německému i belgickému národnímu cyklistickému týmu, navrhla Mewa vlastní cyklistickou kolekci – exkluzivně pro zákazníky společnosti Mewa.

Staňte se zákazníkem společnosti Mewa

Pronajměte si udržitelně pracovní oděvy pro Váš podnik namísto nákupu.

Kvalitní cyklistické oblečení musí splňovat stejné nároky jako kvalitní pracovní oděvy. Musí být odolné, perfektně sedět, vydržet za všech okolností a při všech nesnázích. To velmi dobře známe – jelikož jako pionýři udržitelné textilní služby víme, jak důležité je mít v každodenním životě dobré oblečení. Takže se společně se svým týmem můžete zcela soustředit na dosažení Vašich cílů – na kole i při podnikání.

Praktičnost

Zatímco se my postaráme o vaše podnikové textilie, vy se můžete soustředit na to, co je ve vaší obchodní činnosti podstatné.

Udržitelnost

Naše procesy praní odlehčují životnímu prostředí o 85 % v porovnání s běžným praním v domácnostech. To je možné díky speciálnímu dávkovacímu a řídícímu systému, který přizpůsobuje množství a složení použitého pracího prostředku stupni znečištění textilií při každém praní.

Individuální přístup

Pracovní oděvy šité na míru každému zaměstnanci na přání potiskneme nebo opatříme výšivkou se jménem či firemním logem. Při konzultaci se společně dohodneme na podrobnostech, jako jsou turnusy dodání a množství na výměnu.

Bez záměny

Všichni pracovníci obdrží pokaždé své vlastní oděvy. Jelikož každý kus oděvu je označen čárovým kódem, lze ho během celého procesu praní a údržby sledovat. Tak je vyloučeno riziko záměny.

Kompletní balíček bez starostí

Dovoz a odvoz textilií, jejich údržba, opravy i kontroly kvality a bezpečnosti jsou v ceně.

Certifikovaná kvalita

Naše certifikace: ISO 9001 (management kvality), ISO 14001 (management životního prostředí), ISO 50001 (energetický management) a DIN EN 14065 (mikrobiologická kvalita textilií / RABC).

Rádi vám poradíme i po telefonu

Rádi vám poradíme i po telefonu

296 335 828 Po–čt 7–17 hodin a pá 7–15 hodin

Potřebuji poradit