Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Pohodlné, praktické a moderní – kolekce pracovního oblečení od MEWA

Pracovní oblečení od MEWA jsou přizpůsobeny různým profesním skupinám a oblastem použití. Jsou vyrobeny pro náročný pracovní den, pro každé roční období, do interiéru i exteriéru. Vaši zaměstnanci budou nadšeni. Každé oblečení totiž dostává slibům.

Jednotný vzhled uvnitř a především navenek podtrhuje profesionalitu vašeho podniku. Vaši zákazníci budou ohromeni vzhledem vašich zaměstnanců a ti společným projevem posílí kompetence vašich služeb a pocit sounáležitosti vašeho personálu.

Co mají všechny naše kolekce společné? Výjimečná kvalita, stylový design a praktické funkce. Neustále spolupracujeme s odborníky na vývoji nových optimalizovaných druhů tkanin a střihů. K tomu jsou naše kolekce vybaveny řadou užitečných a praktických detailů a jsou v souladu se všemi zdravotními a bezpečnostními předpisy.

Pohodlný střih a materiály příjemné na kůži zajišťují optimální komfort při nošení. Navíc si můžete být jisti, že naše profesní oblečení vašim zaměstnancům dobře padne – ať už se zvýrazněním postavy nebo v pohodlné šířce. V rámci kompletního servisu se staráme o to, aby se vaši zaměstnanci cítili v našem oblečení dobře a mohli se zcela soustředit na svou práci. A vy tím přispějete k motivaci a budování dobré pověsti vaší firmy.

Naše pracovní oděvy MEWA

 • Arbeitskleidung

  PEAK

  Pro kolekci MEWA PEAK je typické především jedno: nekompromisnost. Nekompromisnost v provedení, nekompromisnost ve funkčnosti a komfortu při nošení a nekompromisnost v oblasti udržitelnosti.

 • Arbeitskleidung

  DYNAMIC CONSTRUCT

  Vyrobeno pro řemeslníky, kteří očekávají maximální flexibilitu a pohodlí s nejvyšší kvalitou.
 • Arbeitskleidung

  DYNAMIC INDUSTRY

  Naprostá flexibilita a volnost pohybu – nejmodernější profesní oděvy pro průmysl.

 • Arbeitskleidung

  MOVE

  Pracovní oděvy z vlastního vývoje, které splňují všechny požadavky na pohodlí, volnost pohybu a funkčnost.

 • Arbeitskleidung

  TRENDLINE

  Oděv pro řemeslníky, který stojí za to vidět – MEWA TRENDLINE® se prezentuje ve stylovém, moderním vzhledu s mnoha praktickými kapsami.

 • Arbeitskleidung

  OUTDOOR

  Vyrobeno k použití za každého počasí – ochranný oděv proti povětrnosti MEWA OUTDOOR. Nejlepší profesní oblečení pro všechny, kteří pracují venku.

 • Arbeitskleidung

  BASICS

  Trička, košile, polokošile a mikiny jako ideální doplněk k vašemu profesnímu oděvu a jako módní společník ve volném čase. 

 • Servicekleidung

  BASICS AIR

  Polotriko, v němž se nezpotíte? Nová polotrika jsou vysoce funkční, regulují teplotu a nabízejí bezkonkurenční komfort při nošení.

 • Arbeitskleidung

  PERFORMANCE

  Moderní vzhled pro řemeslníky. Robustní, odolný, vypadá skvěle a nabízí mnoho praktických detailů.

 • Arbeitskleidung - Generation Core

  GENERATION CORE

  Montážní práce nebo výstavba interiéru – stylový profesní oděv pro dynamické a sportovní řemeslníky