Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Warnschutzkleidung - Security

Reflexní pracovní oblečení MEWA

Výstroj s vysokou viditelností – pro každé roční období a každé počasí

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Bezpečnost ve všech směrech – reflexní pracovní oblečení od MEWA

Pro všechny, kteří pracují ve dne a v noci a také za snížené viditelnosti venku – likvidátoři odpadů, zeměměřiči, cestáři a mnozí další – platí, že musejí nosit dobře reflexní pracovní oblečení. To je zohledněno také v nařízení o silničním provozu a závazně tedy předepisuje použití výstražného reflexního pracovního oblečení v souladu s normou EN 471 nebo EN ISO 20471.

MEWA je zde opět ve službě nejvyšší bezpečnosti – s reflexním pracovní oblečením MEWA zajišťujeme spolehlivou ochranu při každé práci v silniční dopravě.

Naše kolekce v oblasti výstražné ochrany jsou sladěny s vašimi požadavky a nároky. Vždy s ohledem na bezpečnost a viditelnost.

Protože víme, že právě při venkovních pracích na staveništích je oblečení extrémně namáháno, reflexní pracovní oblečení MEWA je k dispozici jen v pronájmu. Znečištěná tkanina a také opotřebované reflexní proužky snižují viditelnost a tím i bezpečnost. Tím důležitější je pravidelná kontrola vašeho výstražného reflexního oděvu. Přesně toho se automaticky ujmeme v systému služeb MEWA. Vaše profesní oděvy vyzvedneme, vypereme, ošetříme a přivezeme. Po každém praní zkontrolujeme funkčnost jednotlivých kusů oděvů. Jsou-li fluorescenční tkanina nebo reflexní proužky opotřebované, budou u MEWA opraveny nebo nahrazeny v rámci služby. S námi si můžete být jisti, že vaše reflexní pracovní oblečení je udržován v souladu s dosavadním stavem techniky, takže zůstává zachován ochranný účinek.

Naše kolekce

 • Warnschutzkleidung

  DYNAMIC REFLECT

  Pro všechny, kteří hledají vysoce viditelný výstražný oděv s maximální pohyblivostí a flexibilitou

 • Warnschutzkleidung

  HI-VIS

  Díky speciálnímu výstražnému reflexnímu oděvu se vaši zaměstnanci budou kdykoli a za jakýchkoli světelných podmínek těšit optimální bezpečnosti.

 • Wetterschutzkleidung - Multiwear

  MULTIWEAR

  S naším ochranným oděvem proti povětrnosti s vysokou viditelností jsou vaši zaměstnanci ideálně chráněni a současně dobře viditelní v zimě i v přechodném ročním období.