Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Schutzkleidung

MEWA DYNAMIC® ALLROUND CHEM

Komplexní ochrana před žárem, chemikáliemi, rušivým světelným obloukem a elektrostatickými náboji

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Ochrana proti chemikáliím, která je komfortní při nošení – MEWA DYNAMIC® Allround Chem

  • EN ISO 11611 A1, třída 1, a EN ISO 11612 A1, B1, C1, D1, E2, F1 – ochrana před plameny, žárem a svařováním

  • EN 13034 Ochranný oděv proti kapalným chemikáliím typ 6

  • EN 1149-5 Elektrostatické vlastnosti, antistatika

Všední pracovní den v chemickém nebo elektrotechnickém průmyslu v sobě skrývá mnoho nebezpečí. O to důležitější je ochranný oděv se spolehlivou ochranou proti chemikáliím.

MEWA DYNAMIC® Allround Chem splňuje všechny požadavky pro použití v chemickém a elektrotechnickém průmyslu a disponuje jako elektricky vodivý ochranný oděv ochranou před žárem, plameny a chemikáliemi. Kromě toho vás ochrání před tepelnými účinky rušivého světelného oblouku třídy 1.

Ať už funkčnost, jako např. četné kapsy, optické vychytávky jako reflexní pruhy nebo vysoká možnost pohybu díky ergonomickému střihu – pracovní kalhoty, kalhoty s laclem a pracovní bundu MEWA DYNAMIC® Allround Chem spojuje bezpečnost, sportovní vzhled a pohodlí při nošení na nejvyšší úrovni.

Aby bylo možné zajistit maximální ochranu trvale, musí se o ochranný oděv profesionálně pečovat. Najměte si vaše pracovní oděvy u MEWY – a už na ně nemusíte myslet. Použité oděvy u vás vyzvedneme, vypereme a odborně ošetříme a v přesně stanoveném čase vám je přivezeme zpět. Mezitím zkontrolujeme ochranný účinek každého kusu oděvu v našem procesu řízení kvality. Jestliže zjistíme nějakou závadu, postaráme se o opravu nebo výměnu.