Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Schutzkleidung

MEWA DYNAMIC® ALLROUND ARC

Prakticky zkombinovaný: chrání před žárem, plameny a rušivým světelným obloukem třídy 2

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Pro všechny, kteří pracují pod napětím – MEWA DYNAMIC® Allround Arc

  • EN ISO 11611 A1, třída 1, a EN ISO 11612 A1, B1, C1, D1, E2, F1 – ochrana před plameny, žárem a svařováním

  • EN 1149-5 Elektrostatické vlastnosti, antistatika

  • IEC 61482-1-2, třída 2 – Oblečení chránící před tepelným účinkem světelného oblouku

Speciální práce vyžadují speciální oděv. Kdo pracuje v elektrotechnickém prostředí, ten je vždy vystaven nebezpečí rušivého světelného oblouku. Nezbytností je pracovní oděv s ochranou před žárem a plameny s antistatickými vlastnostmi, který kromě toho spolehlivě chrání před tepelnými vlivy rušivého světelného oblouku třídy 2.Tento ochranný oděv, který má v přední části dvě vrstvy, chrání elektrikáře absolutně spolehlivě při práci. Tak je také vhodný v investiční výstavbě, pro komunální podniky a distributory energií.

MEWA DYNAMIC® Allround Arc je část pracovních oděvů MEWA DYNAMIC®, pro kterou je na prvním místě vysoká míra pohyblivosti. Do kolekce patří bunda do pasu, kalhoty do pasu a kalhoty s laclem. Každý kus oděvu je k dostání jako jednobarevný v antracitové barvě nebo dvoubarevný v mořské modři / antracitové barvě nebo námořnické modři / antracitové barvě.

MEWA DYNAMIC® Allround Arc si můžete zcela jednoduše najmout. Tak profitujete nejen z prvotřídního ochranného oděvu, ale současně z rozsáhlého servisu. Protože my vaše oděvy vyzvedneme a přivezeme, vypereme a ošetříme. Tak máte vždy jistotu, že i po vyprání zůstanou zachovány všechny ochranné funkce.