Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Arbeitskleidung

Ochrana proti povětrnosti MEWA

Pro všechny, kteří pracují venku ve větru a nepříznivém počasí

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Ochranný oděv proti povětrnosti – lze jej používat po celý rok díky principu více vrstev

Profesní skupiny, jako jsou zahradníci a krajináři, servisní řidiči, stavební dělníci, zaměstnanci balíkových služeb, zaměstnanci zákaznického servisu, zaměstnanci ostrahy a odečtů, a mnozí další pracují denně za nejrůznějších povětrnostních podmínek. Kdo pracuje v takovém odvětví, ví, jak je důležité nosit oblečení, které poskytuje přiměřenou ochranu proti mírnému chladu, mokru a větru, ale přesto je pohodlný k nošení.

MEWA zná tyto požadavky a vyvinula ochranný oděv proti povětrnosti, který je certifikován podle evropské normy EN 343 Ochranný oděv – ochrana proti dešti – a tím je nepromokavý i prodyšný.

Integrovaná ochrana proti větru zajišťuje regulaci mikroklimatu a tím chrání před ochlazením těla. Současně je zajištěno, že tělo může volně dýchat, protože vyprodukovaný pot se uvolňuje ve formě vodní páry přes oblečení směrem ven. Tato kombinace funkcí umožňuje pracovat i s fyzickou námahou při příjemné tělesné teplotě.

K ochraně proti chladu poskytuje MEWA navíc měkké teplé fleecové bundy, které lze v případě potřeby nosit v kombinaci s ochranným oděvem proti povětrnosti. Ochranné bundy proti povětrnosti jsou ideální celoroční společník pro ty, kteří pracují venku.

Naše kolekce

  • Arbeitskleidung

    DYNAMIC OUTDOOR

    Vyrobeno k použití za každého počasí – ochranný oděv proti povětrnosti MEWA DYNAMIC® OUTDOOR. Nejlepší profesní oblečení pro všechny, kteří pracují venku.

  • Wetterschutzkleidung - Clima S

    Clima S

    Ochranné bundy proti povětrnosti jsou ideální celoroční společník pro všechny, kteří pracují venku. Reflexní proužky zajišťují lepší viditelnost vašich zaměstnanců.