Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Hitzeschutz- und Flammschutzkleidung

MEWA EXCLUSIVE® ALU

Promyšlený ochranný oděv pro slévárny hliníku

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Certifikovaná bezpečnost práce

 • Ochrana pro slévárny dle normy EN 531 A, B1, C1

 • Lehká tkanina, příjemná pro nošení

 • Ochrana proti kapalným rozstřikům hliníku, hořlavosti, konvekčnímu a sálavému teplu

MEWA EXCLUSIVE® ALU nabízí vašim zaměstnancům optimální ochranu při všech pracích ve slévárnách hliníku. Spolehlivě chrání před hořlavostí, konvekčním a sálavým teplem a kapalnými rozstřiky hliníku a jiných kovů. Právě při práci s kapalným hliníkem je vyžadována zvláštní ochrana, protože teploty mohou dosahovat až 700 °C. 

Ale kromě naprosté bezpečnosti poskytuje oděv pro slévárny MEWA EXCLUSIVE® ALU i maximální komfort při nošení – a přitom ještě atraktivně vypadá. Ve srovnání s běžnou tkaninou na ochranu před teplem a plamenem se u MEWA EXCLUSIVE® ALU používá řidší a lehčí tkanina, která je průmyslově pratelná a tím mnohem příjemnější k nošení. Ochranný oděv navíc boduje atraktivním, dvoubarevným vzhledem.

Oděv pro slévárny MEWA EXCLUSIVE® ALU je vhodný k ochraně při práci v souladu s normou EN 531 A, B1, C1. Na základě specifických vlastností podkladové a lemové tkaniny vyplývají v příslušných oblastech oděvů tyto dodatečné stupně výkonnosti podle normy EN 531.

Části ochranných oděvů, které jsou vyrobeny pouze z modré podkladové tkaniny, poskytují ochranu proti rozstřikům roztaveného hliníku v souladu s kódem D3 a proti rozstřikům roztaveného železa v souladu s kódem E2.

Oblasti oděvů s antracitovým kevlarovým lemem poskytují ochranu před konvekčním teplem v souladu s kódem C2, nikoli však ochranu před kontaktem s rozstřiky roztaveného kovu.

Servisní systém MEWA pro ochranné oděvy

 • kreislauf_schutzkleidung_4_1200x1200.png
  Oprava a výměna
 • kreislauf_schutzkleidung_3_1200x1200.png
  Praní a sušení
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Shromažďování a vyzvednutí
 • kreislauf_schutzkleidung_1_1200x1200.png
  Obléci se a cítit se příjemně
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Dodání a třídění
Zjistěte více