Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Schutzkleidung - Exclusive Cement

Ochranný oděv pro cementárny MEWA

Pracovní ochrana při extrémních teplotách

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Spolehlivá ochrana pro práce s horkým prachem – ochranné oděvy pro cementárny od MEWA

Cement: celosvětově nejdůležitější hydraulické pojivo pro beton a maltu. Je sice šedý a ve skutečnosti velmi nevýrazný. Skrývá se však za ním nákladný a také nebezpečný výrobní proces. Dosahuje se zde tak vysokých teplot, že kontakt již s nepatrným množstvím materiálu je dostačující, aby způsobil vážné popáleniny.

Přesně tímto tématem se zabývali naši vývojáři výrobků a vyvinuli speciální oděv proti horkému prachu, který prošel všemi zkouškami ohněm. Náš ochranný oděv, celosvětově jedinečný na trhu, dokáže snížit nebezpečí popálenin druhého stupně až na 0,9 procent!

Přitom používáme speciální tkaninu. Ta spojuje optimální ochranu s bezkonkurenčním komfortem při nošení, protože je lehčí a měkčí než cokoli dostupné na trhu. Navíc ji lze prát! To znamená, že v praktickém pronájmu si můžete být jisti, že váš profesionálně vypraný ochranný oděv je pravidelně podrobován kontrole kvality. Nezbytné opravy, dodatečné vybavení a také výměna jsou u MEWA v ceně stejně jako vyzvednutí a přivezení. Spolehněte se na systém MEWA a na to, že si váš oděv pro cementárny trvale zachová ochranný účinek.

Naše kolekce

  • Hitzeschutz- und Flammschutzkleidung

    EXCLUSIVE CEMENT

    Bezvadná ochrana od hlavy až k patě – s tímto pohodlným ochranným oděvem pro výrobu cementu jste ideálně vybaveni.