Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Produktschutzkleidung

ochrana ESD pro výrobky od MEWA

Antistatický ochranný oděv pro výrobky v oblasti ESD

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Certifikovaná bezpečnost ESD v souladu s normami EN 1149-1 a EN 61340-5-1

 • Ochrana proti elektrostatickým výbojům

 • Vodivá tkanina díky přízi NAPTEX®

 • Splňuje normy EN 1149-1 a EN 61340-5-1 pro elektrostaticky disipativní ochranný oděv

Ve výrobě součástek je často vyžadována zvláštní ochrana, protože citlivé komponenty musejí být chráněny před elektrostatickým výbojem. Oděv vašich zaměstnanců proto musí vykazovat určité vlastnosti, pokud jde o antistatické a elektrostatické výboje (Electrostatic Discharge, zkratka ESD). Toho je dosaženo prostřednictvím vodivých vláken v tkanině. 

S oděvem ESD od MEWA jste na bezpečné straně, protože je v něm zpracována patentovaná příze NAPTEX®, která se neporuší ani po několika vypráních a spolehlivě si zachová své vlastnosti dle normy DIN EN 61340-5-1.

Kromě toho nepřijde u oděvu ESD od MEWA zkrátka ani komfort při nošení. A vaši zaměstnanci se na konci pracovního dne budou ve své kůži stále cítit pohodlně. Na přání umístíme na oděv ESD dokonce vaše firemní logo a jméno zaměstnance, volitelně jako znak nebo přímou nášivku, aniž by byla ovlivněna vybíjecí schopnost oděvu.

Oděv ESD od MEWA splňuje normy EN 1149-1 a EN 61340-5-1 pro elektrostaticky disipativní ochranný oděv. Aby byly splněny požadavky norem, lemy na koncích ochranného oděvu (rukávy, nohavice nebo límce) jsou navrženy tak, aby zlepšily kontakt mezi elektrostaticky disipativním materiálem a kůží. Oděv tím zajišťuje, že náboj může odtékat kontaktem disipativních částí oděvu s kůží.

Kovové části na oděvu ESD od MEWA jsou zakryté. A svrchní oděv byl navržen tak, aby i po sehnutí ještě zcela zakrýval spodní prádlo. Tak se vždy zabrání nebezpečnému výboji ze spodního prádla.

Servisní systém MEWA pro ochranné oděvy

 • kreislauf_schutzkleidung_4_1200x1200.png
  Oprava a výměna
 • kreislauf_schutzkleidung_3_1200x1200.png
  Praní a sušení
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Shromažďování a vyzvednutí
 • kreislauf_schutzkleidung_1_1200x1200.png
  Obléci se a cítit se příjemně
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Dodání a třídění
Zjistěte více