Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Hygienekleidung - Euroclean

EUROCLEAN

Dokonalý profesní oděv pro potravinářský a nápojový průmysl

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Doporučený hygienický oděv – spolehlivý a funkční

 • DIN 10524 Hygiena potravin – Pracovní oděvy v potravinářském průmyslu

 • Maximální čistota díky systému RABC podle DIN EN 14065 – Textilie připravené v prádelnách

 • Skryté patentové knoflíky a vnitřní kapsy pro hygienickou práci

Profesní oděv EUROCLEAN je dokonalým řešením pro všechna odvětví, kde hodně záleží na osobní čistotě, zejména v potravinářském a nápojovém průmyslu. Hygienický oděv EUROCLEAN doporučuje dokonce Svaz potravinářských inspektorů: Splňuje normu DIN 10524 („Hygiena potravin – Pracovní oděvy v potravinářském průmyslu“) a odpovídá aktuálnímu stavu techniky a požadavkům HACCP.

Z hlediska hygieny se s profesním oděvem EUROCLEAN můžete spolehnout na optimální bezpečnost – a to i při použití ve vlhkých a teplých oblastech, např. mlékárnách a sýrárnách. Spolehněte se na MEWA a tím i hygienicky nezávadný pracovní oděv.

Důsledná hygiena a komfort

Hygienický oděv EUROCLEAN okouzlí vysokým komfortem při nošení a pohodlným střihem. Odolná tkanina s vysokým obsahem bavlny přesvědčí dobrým zpracováním, je ideálně vhodná pro každodenní průmyslové praní a velmi šetrná k pokožce.

Tato řada byla důsledně vyvinuta a optimalizována dle hygienických hledisek. Proto se prezentuje mnoha dobře promyšlenými funkcemi, např. vnitřními kapsami, které nabídnou prostor pro všechny důležité pracovní nástroje, přitom však díky klopám kapes nebo uzavíracím pásům se zakrytými patentkami zabraňují vypadnutí. Kolekce EUROCLEAN trvale září bílou barvou – klasickou barvou pro hygienu a čistotu.

100% zajištění kvality v systému RABC

Standard hygieny profesního oděvu může být splněn, pouze pokud je připraven se stejně vysokou hygienickou kvalitou. Tento vysoký standard je zajištěn systémem RABC podle normy DIN EN 14065 („Textilie připravené v prádelnách“). Systém RABC, který jsme mimochodem zavedli jako první společnost s textilními službami v Evropě, se opírá o koncepci HACCP a z té také vzešel.

Se systémem kompletního servisu MEWA se můžete při všech dodávkách spolehnout na hygienicky a mikrobiologicky nezávadný pracovní oděv, který plynule zapadne do koncepce HACCP.

Servisní systém MEWA pro hygienické oděvy

 • kreislauf_hygienekleidung_4_1200x1200.png
  Oprava a výměna
 • kreislauf_hygienekleidung_3_1200x1200.png
  Hygienické praní a sušení
 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Shromažďování a vyzvednutí
 • kreislauf_hygienekleidung_1_1200x1200.png
  Obléci se a cítit se příjemně
 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Dodání a třídění
Zjistěte více