Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Kvalita přesvědčivá na plné čáře – profesní uniformy MEWA

  • Pro všechny oblasti činností

    Profesní uniformy od MEWA jsou k dispozici pro všechna odvětví a řemesla.

  • Jednoduše praktické

    Náš kompletní servis zahrnuje vyzvednutí, přivezení, vyprání, péči a výměnu.

  • Oděvy MEWA nosí 1 milión lidí

    Profesní uniformy od MEWA nosí více než 1 milión lidí v Evropě.

Šaty dělají člověka. Proto vám to zcela usnadníme. U nás si pronajmete reprezentativní profesní uniformy, ve kterých budou vaši zaměstnanci vždy a všude vidět – a ve kterých se budou dobře cítit.

Podle názvu profesní uniformy rozlišujeme naše uniformy i podle profesí – nebo přesněji řečeno podle profesních skupin. Naše spektrum sahá od funkční pracovní uniformy pro řemesla a průmysl přes módní business oblečení pro prodej a distribuci až po profesionální ochranní uniformy, profesní uniformy a bezvadný hygienický oděv. V našem sortimentu najdete kolekce, které jsou přizpůsobené různým potřebám a požadavkům. Náš pracovní oděv je samozřejmě v souladu se současnými zdravotními a bezpečnostními předpisy, náš hygienický oděv splňuje všechny hygienické normy a náš ochranný oděv nabízí certifikovanou ochranu.

Pohodlný střih a materiály příjemné na kůži poskytují volnost pohybu a typický komfort při nošení. Díky tomu se vaši zaměstnanci budou stále cítit příjemně a vy tak přispějete k motivaci a budování dobré pověsti své firmy.

Pracovní oděvy k pronájmu – nyní nezávazně otestujte!

Zjistěte, jak hodně vám servis pronájmu textilií od MEWA usnadní každý pracovní den. K tomu vám poskytneme jednu z našich nejoblíbenějších kolekcí pracovních oděvů na 3 měsíce za seznamovacích podmínek.