ABE-Moulins-Trockner20.tif

Čisticí utěrky MEWA RABC

Hygienicky nezávadné čisticí utěrky

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Maximální bezpečnost – čisticí utěrky MEWA RABC

  • Ve dvou různých verzích

  • Maximální hygiena

  • Mikrobiologická nezávadnost

Čisticí utěrky RABC se používají přesně tam, kde je vyžadována hygienická čistota. K tomu patří jednak potravinářský a nápojový průmysl, ale i jiná odvětví, v nichž je nutné čistit citlivé povrchy.

Stejně jako naše čisticí utěrky MEWA jsou také čisticí utěrky RABC savé, odolné a tvarově stabilní.

Rozdíl: Tyto opakovaně použitelné utěrky jsou udržovány podle RABC.Speciální proces ošetření zajišťuje mikrobiologickou nezávadnost a maximální textilní hygienu. Tak jsou splněny nejen všechny požadavky dle normy DIN EN 14065, ale čisticí utěrky RABC vyhoví každé koncepci HACCP.

Čisticí utěrky RABC jsou k dispozici ve dvou různých verzích. Čisticí utěrka RABC MEWA PROTEX®, prakticky nepouštějící vlákna a určená pro hygienickou povrchovou úpravu na vysoký lesk, je ideální pro ošetření a čištění citlivých povrchů v potravinářském průmyslu. Lze ji použít za sucha i za mokra a boduje krátkou dobou schnutí.

S čisticí utěrkou RABC MEWATEX ULTRA® vyčistíte a vyleštíte zcela snadno citlivé plochy a menší předměty. Používá se všude tam, kde je požadován prakticky bezprašný povrch. Kvalitní bavlna zajišťuje mimořádnou savost.

Obě čisticí utěrky RABC jsou k dispozici výhradně v pronájmu. Tím přebíráme celý procesní řetězec včetně vyzvednutí, vyprání, péče a přivezení. Opotřebované utěrky se automaticky vymění.

Putztücher

Nejprve otestovat, poté pronajmout – test servisu čisticích utěrek MEWA

Máme nejen nejlepší čisticí utěrku na světě, nýbrž i nejlepší servis. Nevěříte nám? Vyzkoušejte naše čisticí utěrky pro opakované použití v našem systému služeb. Nabízíme vám naši službu na zkoušku až na 2 měsíce.