_Z__8098.tif

Bezpečnostní kontejnery MEWA

Bezpečné a čisté řešení – pro shromažďování, skladování a přepravu

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Skladování bez rizika a bezpečná přeprava – bezpečnostní kontejnery MEWA

  • Extrémně robustní díky odolnému HDPE

  • K dispozici také z antistatického materiálu

  • Obaly na nebezpečné látky schválené ADR a BAM

  • Vysoká mobilita, protože je lehce pojízdný

Čisticí utěrky MEWA se používají v různých odvětvích a tím přicházejí do kontaktu s různými látkami a materiály. Ať už jsou to barvy, oleje, tuky či kovové třísky.

V našem systému MEWA je nanejvýš důležité, aby tyto různě znečištěné čisticí utěrky nepřišly navzájem do kontaktu. K tomu jsou na jedné straně k dispozici barevné kódy MEWA, což znamená, že tkané barevné pruhy rozlišují utěrky podle jejich oblastí použití, a na druhé straně naše bezpečnostní kontejnery MEWA SaCon®. Ty jsme vyvinuli speciálně pro shromažďování, bezpečné skladování a přepravu čisticích utěrek MEWA. Kontejnery jsou k dispozici ve dvou různých verzích: Bezpečnostní kontejner SaCon® a bezpečnostní kontejner SaCon® Antistatik. KOba systémové kontejnery jsou pojízdné a stohovatelné.. Navíc se jedná o obaly na nebezpečné látky schválené BAM. Víka kontejnerů jsou vzduchotěsně uzavíratelná a chrání před požárně technickými riziky.

Bezpečnostní kontejnery MEWA SaCon® jsou nedílnou součástí našeho osvědčeného a inteligentního systému čisticích utěrek MEWA. Testované a certifikované.

Putztücher

Nejprve otestovat, poté pronajmout – test servisu čisticích utěrek MEWA

Máme nejen nejlepší čisticí utěrku na světě, nýbrž i nejlepší servis. Nevěříte nám? Vyzkoušejte naše čisticí utěrky pro opakované použití v našem systému služeb. Nabízíme vám naši službu na zkoušku až na 2 měsíce.