Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Čisté stírání, správné skladování, bezpečná přeprava – čisticí utěrky MEWA

  • Nejlepší čisticí utěrka na světě

    Od roku 2011 patříme ke světové špičce v oblasti opakovaně použitelných čisticích utěrek.

  • Od robustních až po jemné

    Čisticí utěrky MEWA jsou k dispozici ve čtyřech různých jakostech tkaniny – šité na míru účelu použití a vašim potřebám.

  • Naprostá bezpečnost

    Pro přepravu a skladování utěrek používáme speciálně vyvinutý bezpečnostní kontejner: SaCon®.

Se systémem čisticích utěrek MEWA máte vždy na dosah ruky vhodnou čisticí utěrku – a už se nikdy více nebudete muset starat o zásobování a likvidaci. V intervalu dohodnutém s vámi dodáme čisté utěrky, odvezeme ty znečištěné a vypereme je šetrně k životnímu prostředí v našich ultramoderních zařízeních.

V systému MEWA za vás také převezmeme logistickou výzvu v podobě skladování a přepravy znečištěných čisticích utěrek v souladu s předpisy o přepravě nebezpečného nákladu. Bezpečnostní kontejnery MEWA SaCon® byly navrženy speciálně pro shromažďování, bezpečné skladování a přepravu čisticích utěrek MEWA. Jsou pojízdné a stohovatelné a představují obal na nebezpečné látky schválený ústavem BAM. Vzduchotěsně uzavírající víko kontejneru chrání před nebezpečím požáru.

Putztücher

Nejprve otestovat, poté pronajmout – test servisu čisticích utěrek MEWA

Máme nejen nejlepší čisticí utěrku na světě, nýbrž i nejlepší servis. Nevěříte nám? Vyzkoušejte naše čisticí utěrky pro opakované použití v našem systému služeb. Nabízíme vám naši službu na zkoušku až na 2 měsíce.