_Z__5847.tif

Vývoj výrobků a zkušební laboratoř

Abychom vám mohli stále nabízet prvotřídní výrobky a služby

Vášeň pro dokonalost – vývoj výrobků a zkušební laboratoř MEWA

  • Vývoj výrobků MEWA

    Vlastní kolekce z nejmodernějších tkanin a nejvyšší kvality – požadavek, podle kterého se rádi poměřujeme s ostatními.

  • Zkušební laboratoř MEWA

    V naší zkušební laboratoři jsou všechny provozní textilie intenzivně a kompletně otestovány a až poté dostupné v pronájmu.

  • Individuální zákaznické kolekce

    Vaše požadavky, vaše přání, vaše potřeby – proto vyvíjíme řešení šitá na míru v nejlepší kvalitě.

V pozici lídra na trhu není jen naším cílem, ale i naší povinností nabízet našim zákazníkům jen prvotřídní výrobky. Již déle než 100 let nespíme na vavřínech, nýbrž stále dále vyvíjíme naše výrobky a služby. Každý den pracujeme na nových nápadech a řešeních. Pokud bychom tak nečinili, nebyli bychom MEWA.Naši zkušení textilní designéři a textilní a oděvní inženýři úzce spolupracují s výzkumnými ústavy a výrobci oděvů z celého světa a vyvíjejí tržně orientované řady profesních a ochranných oděvů. K srdci si také bereme zpětnou vazbu našich zákazníků ke kolekcím a jejich částem a tyto poznatky začleňujeme do vývoje nových a optimalizace stávajících kolekcí. Tak jsou naše kolekce neustále přizpůsobovány měnícím se požadavkům, tržním trendům a inovacím v oblasti technologie vláken a tkanin a vy budete mít pro své zaměstnance vždy nejlepší profesní oděvy.Před přidáním kolekce do našeho sortimentu se jí doslova podíváme na zoubek – a sice ve vnitropodnikové zkušební laboratoři. Zde je tkanina testována na pevnost v tahu, barevnou stálost a oděr. Švy, spony, knoflíky, suché zipy a zdrhovadla musejí také prokázat, že jsou extrémně odolné.A zajištění kvality nekončí používáním oděvů z určité kolekce u našeho zákazníka. Měsíc co měsíc


musí asi 1 750 zkušebních kusů prokázat, že si i po mnoha cyklech průmyslového praní uchovávají barvu, tvar a ochranu. Tento zátěžový test, kdy jsou zkušební kusy pravidelně podrobovány testování na zkušebním zařízení, trvá až 29 dnů. K tomu účelu aplikují naši textilní inženýři veškeré zkušební metody, které předepisují mezinárodní normy ISO. Je třeba dodat: Tímto procesem kvality procházejí také všechny čisticí utěrky a všechny ostatní provozní textilie v systému MEWA.A pokud by se po nesčetných cyklech ošetření nějaká část opotřebovala, tak jako tak ji vyměníme v rámci naší služby zcela snadno.