Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Kundenreportage_Druckerei_Agensketterl_5.jpg

Reportáž o zákaznících spol. MEWA

Důležitý společník pro tiskárnu agensketterl

Tiskárna agensketterl se při čistotě spoléhá na čisticí utěrky MEWA

 • 30letý vztah se zákazníkem

  „Pokračujeme ve vynikající spolupráci se společností MEWA“.

 • Zákaznická služba zaměřená na servis

  Plynulá interakce se zákaznickým servisem MEWA

 • Odpovědnost za životní prostředí

  Čisticí utěrky se perou šetrně k životnímu prostředí a jsou opakovaně použitelné

 • Vysoce kvalitní a savé

  „Naši zaměstnanci oceňují čisticí utěrky MEWATEX® a 100% je upřednostňují před alternativními čisticími utěrkami z papíru.“

Informace o společnosti:

Tiskárna agensketterl má na svém pracovišti v Mauerbachu jeden z nejmodernějších tiskových sálů v Rakousku. Renomované zákazníky z oblasti reklamy, průmyslu, obchodu a kultury zaopatřuje asi 85 kompetentních zaměstnanců. Ve vlastním knihařství lze provádět také četná koncová zpracování tisku. Vlastní nakladatelství nabízí mimo jiné knihy pohádek, kuchařské knihy a školní testy. Na úspěšnou tiskovou produkci poukazují četná ocenění, například Golden Pixel Award 2010, cena za životní prostředí Hubertus 2008 a Impactissimo za plakát, který měl největší dopad v roce 2006.

 

Ochrana životního prostředí jako alfa a omega

Nejlepší kvalita tisku a péče o zákazníky zaměřená na servis jsou pro agensketterl prvořadé. Důležitým tématem je také odpovědné zacházení se životním prostředím. Kromě certifikací PEFC a FSC byla podniku udělena také rakouská ekoznačka UZ24, která naznačuje, že se zpracovává papír z udržitelně obhospodařovaných lesů Evropy. Tak není překvapivé, že si tato etablovaná tiskárna cení čisticích utěrek od MEWA, které jsou prány šetrně k životnímu prostředí a jsou znovupoužitelné.

Dlouholetý zákazník využívající čisticí utěrky MEWA

Čisticí utěrky MEWA, speciálně přizpůsobené požadavkům tiskáren, se u agensketterl používají k údržbě strojů celkem již déle než 30 let. „Když firma agensketterl převzala tuto lokalitu v roce 2005, již se používaly čisticí utěrky od MEWA. Ve vynikající spolupráci s MEWA jsme pokračovali dále,“ vysvětluje Herbert Hajek, vedoucí oddělení tisku v tiskárně agensketterl. „Naši zaměstnanci oceňují čisticí utěrky MEWATEX® a 100% je upřednostňují před alternativními čisticími utěrkami z papíru.“

Dobrá spolupráce se zákaznickým servisem

Utěrky od MEWA jsou v dohodnutém intervalu vyzvedávány a dodávají se nově vyprané. Během šestidenního pracovního týdne se jich použije přes 1000 kusů. „Kromě vysoké kvality a savosti utěrek nás MEWA pravidelně přesvědčuje také dobrým zákaznickým servisem. Právě v tiskárně musí vše každý den obvykle rychle šlapat. Tak se může někdy stát, že čisticí utěrky nebudeme schopni připravit k vyzvednutí k dohodnutému termínu. Také v tomto ohledu se MEWA ukazuje jako velmi kooperativní a interakce našich lidí s týmem MEWA funguje hladce,“ říká Hajek s potěšením.