Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

R143.tif

Reportáž o zákaznících spol. MEWA

Tesařství Röthinger sází na pracovní oděvy s kompletním servisem

Tesařství Röthinger sází na pracovní oděvy s kompletním servisem

 • Komfortní, robustní a stylové

  Tým tesařství Röthinger si užívá zvláštností řady MEWA DYNAMIC® CONSTRUCT: zesílení na silně namáhaných místech, volnost pohybu a vysoký komfort při nošení.

 • Mají na sobě vizitku

  Nugátově zbarvený vrchní oděv s aplikacemi v antracitové barvě v kombinaci s limetkově zelenými polo tričky tvoří harmonický a příjemný celkový obraz. Bundy mají kromě toho vyšitý firemní emblém tesařství.

 • Úleva pro všechny

  Zaměstnanci už nemusí své pracovní oděvy sami prát a mají pro svoji práci každý den čistý, komfortní a robustní outfit.

 • Ekonomický systém nájmu

  Florian Röthinger a jeho žena se rozhodli z ekonomických důvodů pro systém MEWA. Pracovní oděvy MEWA jsou k nájmu. V servisu je obsaženo vyzvednutí, přivezení, vyprání a výměna.

Tesařství Röthinger

Tesařství Röthinger umožňuje svým zákazníkům individuální výstavbu a stavebním materiálem je přitom dřevo. Nabídka služeb zahrnuje výstavbu dřevěných domů a krovů, renovace a interiéry. Variabilní moduly umožňují splnit v kreativní spolupráci s tesařstvím požadavky na individuálně vytvořený domov, který nese vlastní rukopis. Tato kombinace starého řemesla a nových metod umožňuje dosáhnout nejlepší kvalitu. Moderním, počítačově řízeným plánováním a dřevostavbami realizuje tesařství také přestavby a sanace. Rodinný podnik má sídlo v Rottau v Horním Bavorsku a zaměstnává v současné době 10 zaměstnanců. Další informace najdete na: www.zimmerei-roethinger.de.

Tesařství Röthinger v Rottau, Horní Bavorsko, nabízí kvalifikované práce se dřevem všeho druhu od novostaveb až po krovy a dřevěné terasy. Tyto práce vyžadují jemný cit, sílu a nasazení. Tomu musí odpovídat i pracovní oděvy. V kolekci MEWA DYNAMIC® CONSTRUCT našel podnik perfektní řešení. Byla totiž vyvinuta pro náročné řemeslníky, kteří denně angažovaně a s nasazením pracují.

 

Rozhodli jsme rozhodně správně. Outfity všechno vydrží, vypadají dobře a my se nemusíme o nic starat. Všichni jsou vždy dobře oblečeni a ekonomicky se to také vyplatí. Pro nás je MEWA DYNAMIC® CONSTRUCT s plným servisem perfektní řešení.
Sandra Röthinger

Rozhodnutí pro pracovní oděvy MEWA s kompletním servisem padlo v roce 2017. Staré pracovní oděvy byly opotřebované a proto se musely pořídit nové. MEWA ručí za vysokou kvalitu. Její největší předností je plný servis. „To nás oslovilo – i proto, že to odpovídá naší vlastní firemní filozofii, která se také zakládá na nejvyšší kvalitě. I z pohledu střihu a designu se nám nejvíc líbila nabídka firmy MEWA,“ říká Sandra Röthinger.Oděvy pro náročné řemeslníky – včetně vyprání

Očekávání byla splněna. „Jsme spokojení a zaměstnanci také,“ uvádí Sandra Röthinger. Kvalita oděvů je vynikající: jsou pohodlné, robustní, extrémně funkční a přesto stylové. Zaměstnanci tesařství Röthinger si užívají komfortu a jsou proto vděčni za úlevu. Už se nemusí o nic starat, už nemusí své pracovní oděvy sami prát a mají k dispozici pro práci outfit, který je vždy připraven k použití.

Vždy čisté a vhodné oděvy

Pro náš podnik je důležité mít každý den k dispozici čisté a praktické pracovní oděvy. Neboť tým tesařství čelí neustálým výzvám. Naši profesionálové jsou žádáni a všechny zakázky provádíme odborně a ve stanovených termínech: domy z masivního dřeva, krovy, parketové podlahy, obložení stropů a mnoho dalšího. „Právě tohle jsou ty nepatrné rozdíly, které ovšem rozhodují o úspěchu nebo neúspěchu,“ míní Florian Röthinger. Ve svém podniku zaměstnává dvanáct zaměstnanců a každý rok přijímá jednoho učně.

Na první jednání o nájmu pracovních oděvů MEWA DYNAMIC® CONSTRUCT přijel do tesařství manažer pro péči o zákazníky MEWA se sadami oděvů v různých provedeních. Zaměstnanci si mohli vybrat vhodné velikosti a poté byli vybaveni několika sadami odpovídajících triček, kalhot, vest a bund. Špinavé oděvy se sbírají do pytlů na prádlo MEWA. MEWA pak tyto pytle vyzvedne a potom zase čisté vrátí zpět. Pro všechny v tesařství to znamená velkou úlevu, protože pracovní oděvy v tesařství bývají přirozeně velmi namáhány a znečištěny. Nemusíme se teď vůbec starat o praní. Téma pracovních oděvů jsme kompletně outsourcovali. A náš tým má vždy k dispozici čisté oděvy. Pro všechny – šéfy i zaměstnance – se jedná o obrovské zlepšení. Také máte zájem dozvědět se víc o pracovních oděvech MEWA v pronájmu?

Tesařství Roethinger

Tesařství Röthinger umožňuje svým zákazníkům individuální výstavbu ze dřeva jako stavebního materiálu. Nabídka služeb zahrnuje výstavbu dřevěných domů a krovů, renovace a interiéry. Variabilní moduly umožňují splnit v kreativní spolupráci s tesařstvím požadavky na individuálně vytvořený domov, který ponese vlastní rukopis. Kombinace starého řemesla a nových metod umožňuje dosáhnout nejlepší kvalitu. Moderním, počítačově řízeným plánováním a dřevostavbami realizuje tesařství také přestavby a sanace. Rodinný podnik má sídlo v Rottau v Horním Bavorsku a v současné době odebírá pracovní oděvy pro 9 zaměstnanců.

Zjistěte více
R240.tif