Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

180626_142_Photo_D-Eskenazi_PAREX.jpg

MEWA reportáž o zákaznících

Kompletní servis MEWA ve výzkumném a inovačním centru Parexu

MEWA najde ve výzkumném centru pokaždé řešení nových požadavků

 • Rychlá realizace a osobní poradce pro zákazníky

  „Jednou z mnoha výhod MEWA je, že máte místního poradce pro zákazníky. To zaručuje rychlou realizaci i osobní kontakt. S péčí o zákazníky a kompletním servisem MEWA jsme velmi spokojeni“

 • Vše od jednoho dodavatele

  „Nemusíme se o nic starat a jednou za týden nám dodají bezvadné prádlo. A se systémem utěrek MEWA mají zaměstnanci kdykoliv po ruce vhodnou utěrku.“

 • Opakovaná použitelnost a ochrana životního prostředí jako rozhodující faktory

  „Ekologický aspekt, opakovaná použitelnost utěrek a praktický kompletní servis MEWA nás od samého začátku přesvědčily. Vratné utěrky MEWA a praktické bezpečnostní kontejnery pro nás přitom představují velkou pomoc

 • Pracovní a bezpečnostní produkty pro 66 zaměstnanců

  „Nyní dostáváme všechno od jednoho dodavatele. Pro 66 zaměstnanců jsou k dispozici pracovní haleny, polo trička, kalhoty do pasu. Bezpečnostní obuv, ochranné brýle, ochranné masky a rukavice objednáváme z praktického značkového katalogu MEWA pro bezpečnost práce”

Parex – informace o podniku

PAREX je celosvětově působící podnik v sektoru stavební chemie a poskytovatel speciálních řešení pro stavebnictví a renovace. Paleta produktů zahrnuje omítky pro ochranu a dekoraci fasád, lepidla na dlaždičky a podlahové krytiny, utěsňovací systémy a technická řešení pro beton a stavebnictví. PAREX dociluje dnes ve Francii obratu 250 milionů eur a zaměstnává 660 zaměstnanců. Podnik je zastoupen v celé Francii šesti výrobními provozy, jedním výrobním, inovačním a vzdělávacím centrem a dvěma servisními platformami. Také máte zájem dozvědět se víc o nájmu pracovních oděvů a utěrek?

Od roku 2005 sází Parex na produkty poskytovatele textilních služeb MEWA.

 Jednou z mnoha výhod MEWA je, že máte místního poradce pro zákazníky. To zaručuje rychlou realizaci i osobní kontakt. S péčí o zákazníky a kompletním servisem MEWA jsme velmi spokojeni.
Nathalie Alanvert, asistentka poprodejního manažera vedení společnosti

Nathalie Alanvert, asistentka vedení, která pracuje v podniku už 30 let, si vzpomíná na první kontakt se značkou MEWA před více než 10 lety. Na základě pozvání navštívila stánek společnosti MEWA na veletrhu Pollutec v Lyonu. Kontakt byl velmi pozitivní a v porovnání s jinými poskytovateli služeb reagovala MEWA na potřeby Parexu velmi pozitivně a profesionálně. Od té doby je Parex věrný firmě MEWA, protože i po všech těch letech nabízí MEWA řešení v oblasti utěrek a pracovních oděvů pro nové požadavky ve výzkumném centru Parexu.MEWA nejprve podnik vybavila vratnými utěrkami. O několik let později přibyly pracovní oděvy a produkty pro bezpečnost práce jako ochranné brýle, rukavice a ochranné masky. Pohodlný kompletní servis MEWA je přesně ušitý pro potřeby Parexu a je také cenově výhodnější než kupování pracovních oděvů a utěrek. Do nájemního servisu MEWA patří vyzvednutí, přivezení, vyprání a výměna. Ať už máte personální změny nebo potřebujete změnu velikosti, MEWA se změnám flexibilně přizpůsobí. Parex se nemusí o nic starat a dostane jednou za týden bezvadné prádlo. Se systémem utěrek MEWA mají zaměstnanci kdykoliv po ruce vhodnou utěrku. V dohodnutém rytmu dodává MEWA čisté utěrky a vyzvedává znečištěné a ty ekologicky čistí. Pro sběr, bezpečné skladování a přepravu se využívá MEWA Safety Container SaCon. Tyto kontejnery lze rolovat, stohovat a vzduchotěsně uzavřít na ochranu před rizikem požáru.


Opakovaná použitelnost utěrek a ochrana životního prostředí jako rozhodující faktory

„Ochrana surovinových zdrojů, udržitelnost a plný servis nás od samého začátku přesvědčily. Vratné utěrky MEWA a praktické bezpečnostní kontejnery pro nás přitom představují velkou pomoc,“ říká Nathalie Alanvert. „Vedle výhod vyplývajících z kvality a atraktivního poměru ceny a výkonu je pro nás důležitý především ekologický aspekt. Díky systému MEWA nepoužíváme jednorázové produkty, nýbrž vratné utěrky, které jsou ekologické. To je pro nás rozhodující aspekt.“

66 zaměstnanců je vybaveno od hlavy až po paty pracovními oděvy MEWA

Předtím nosili zaměstnanci Parexu pracovní haleny jiného poskytovatele. Z pracovních oděvů si tehdy nemohli vybírat. Od té doby, co Parex spolupracuje s firmou MEWA, si mohou libovolně vybrat. 
„Nyní mají pracovní a bezpečnostní produkty MEWA a všechno tak dostáváme od jednoho dodavatele. Zaměstnanci mají k dispozici haleny, polo trička, kalhoty do pasu. Bezpečnostní obuv, ochranné brýle, ochranné masky a rukavice podnik objednává ze značkového katalogu MEWA pro bezpečnost práce.