Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

www_buehnenbild.jpg

MEWA značky Shop

Ochranné pracovní pomůcky k prodeji

Arbeitsschutzartikel

Arbeitsschutzartikel

Ochranné pracovní pomůcky k prodeji

  • Široký výběr výrobků

    Těšte se na široký sortiment nejlepších a nejatraktivnějších značkových výrobků z globální nabídky.

  • Nejvyšší kvalita

    Nejen náš servis ohledně logistiky a schopnosti dodávek, ale i všechny naše výrobky přesvědčí kvalitou na nejvyšší úrovni.

  • Spolehlivě a rychle

    Profitujte z nezávislého poradenství našich zaměstnanců. Od osobní poradenské konzultace, 24hodinové dodávky v Německu až po vynikající poměr ceny a výkonu.

Vaše zaměstnance oblékneme do vhodných profesních a ochranných oděvů, poskytneme čisticí utěrky, rohože k absorpci oleje a podlahové rohože pro čistotu v provozu, pomůžeme k hygienickému vzhledu umýváren a navíc nabídneme vysoce kvalitní značkové výrobky pro bezpečnost práce.

Právě tyto výrobky pro bezpečnost práce si u nás nemůžete pronajmout, nýbrž jako doplněk ke službě MEWA přímo koupit. Nabídka služeb, ze které automaticky profitují všichni zákazníci. Velká výhoda pro vás: U MEWA získáte vše, co potřebujete pro svou každodenní práci – z jednoho zdroje, v nejvyšší kvalitě a za výhodných podmínek.

U MEWA značky Shop si můžete přímo koupit značkové výrobky v následujících kategoriích: Oblečení pro práci a volný čas, bezpečnostní obuv, pracovní rukavice, provozní prostředky, výrobky pro ochranu dýchacích cest, očí, uší, hlavy a kůže a hygienické výrobky.

Máte možnost objednávat telefonicky, e-mailem, faxem nebo online. V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte svého osobního poradce, který má vynikající znalosti o všech výrobcích a rád vám pomůže s výběrem. Neboť i u značky Shop je velmi důležitý známý servis MEWA.

Nejlépe si objednejte hned náš rozsáhlý katalog nebo se podívejte online do našeho obchodu.

Produktové kategorie našeho prodejného zboží

Arbeitsschutzartikel

PRACOVNÍ OBUV

Arbeitsschutzartikel - keine

RUKAVICE

Arbeitskleidung

OCHRANA DÝCHACÍCH CEST, OČÍ , SLUCHU A HLAVY

465846663.jpg

OCHRANA POKOŽKY A HYGIENA

Arbeitsschutzartikel

OBLEČENÍ

Wischmops

PROVOZNÍ POTŘEBY