Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Arbeitsschutzartikel

MEWA pro dopravní firmy

Profesní oděvy a servis pro vaši bezpečnost

Bezpečnost přinášíme do ulic – MEWA pro transport a místní veřejnou dopravu

 • Výstražný reflexní oděv k pronájmu

  Spolehlivé služby a odborná péče – s výstražnými reflexními oděvy a ochrannými oděvy proti povětrnosti v praktickém pronájmu.

 • Osobní zákaznický servis

  Osobní zákaznický servis a kompetentní servisní řidič ve vašem regionu jsou samozřejmě součástí našich služeb.

 • Včetně oprav a výměny obnošených oděvů

  Poškozené pracovní oděvy jsou v rámci pronájmu automaticky opraveny, obnošené části se v případě potřeby vyřadí a nahradí novými.

Jako zeměměřič, pracovník nakládky a vykládky, posunovač nebo zcela jednoduše jako řidič pracujete nejen venku ve větru a povětrnosti, ale jste přitom i vystaveni nebezpečí, před kterým se můžete chránit vhodným výstražným oděvem se signálním účinkem.A to vždy za předpokladu, že jsou rovněž optimálně zajištěny ochranné funkce vašeho oděvu. V každodenním nasazení jsou tkanina a reflexní proužky silně namáhané. Vsaďte proto na výstražný oděv v praktickém pronájmu. S naším kompletním servisem zajišťujeme přesné vyzvednutí a přivezení vašeho výstražného oděvu a prostřednictvím náležité a standardizované péče a údržby i spolehlivě vaši bezpečnost.A nejen to, naše certifikované reflexní výstražné oděvy rovněž nabízejí spolehlivou ochranu před deštěm a chladem. Navíc mají pohodlný střih a lze je příjemně nosit celý den. Je třeba dodat. U MEWA si můžete pronajmout i klasický pracovní a business oděv. Tak najdete u MEWA BASICS například vysoce kvalitní polokošile a trika do teplých letních dnů.A ochranné pracovní pomůcky vhodné k vašemu oděvu, např. bezpečnostní obuv a rukavice, si můžete navíc snadno a výhodně koupit jako zákazník MEWA v našem rozsáhlém sortimentu výrobků MEWA značky Shop.


Servisní systém MEWA pro ochranné oděvy

 • kreislauf_schutzkleidung_4_1200x1200.png
  Oprava a výměna
 • kreislauf_schutzkleidung_3_1200x1200.png
  Praní a sušení
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Shromažďování a vyzvednutí
 • kreislauf_schutzkleidung_1_1200x1200.png
  Obléci se a cítit se příjemně
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Dodání a třídění
Zjistěte více

Pracovní oděvy k pronájmu – nyní nezávazně otestujte!

Zjistěte, jak hodně vám servis pronájmu textilií od MEWA usnadní každý pracovní den. K tomu vám poskytneme jednu z našich nejoblíbenějších kolekcí pracovních oděvů na 3 měsíce za seznamovacích podmínek.