Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Wetterschutzkleidung

MEWA pro podniky zabývající se likvidací odpadu

Pro profesionály v oblasti recyklace a nakládání s odpady

Pracovní oděvy do každého počasí – MEWA pro likvidaci odpadů

 • Výstražný reflexní oděv k pronájmu

  V kompletním servisu MEWA si můžete být jisti, že vaši zaměstnanci budou vždy dobře vidět a budou dokonale chráněni proti větru, dešti a chladu.

 • Osobní zákaznický servis

  Osobní zákaznický servis a kompetentní servisní řidič ve vašem regionu jsou samozřejmě součástí našich služeb.

 • Včetně oprav a výměny obnošených oděvů

  Poškozený výstražný reflexní oděv je v rámci pronájmu automaticky opraven, obnošené části se podle potřeby vyřadí a nahradí.

V oblasti nakládání s odpady a recyklace jste každý den vystaveni nejnáročnějším pracovním podmínkám. Omezené osvětlení a viditelnost v kombinaci s různými povětrnostními podmínkami od sálajícího tepla až po déšť a sníh. Bezvadný ochranný oděv s vysokou viditelností je proto zásadní. Kromě toho jsou vaše pracovní oděvy při vaší činnosti vystaveny silnému znečištění a namáhání.Známe vaše požadavky a podpoříme vás spolehlivým servisem. Všechny naše výrobky splňují bezpečnostní požadavky normy EN ISO 20471 a zákona o silničním provozu. K tomu kombinují naše ochranné oděvy vysokou viditelnost, ochranu proti povětrnostním vlivům a lehkou ochranu proti mrazu. Tím budete po celý rok dokonale vybaveni.Náš servis pro vás jde ještě o krok dále. V praktickém pronájmu našich profesních oděvů se ujmeme náležitého čištění a péče o oděvy v souladu s normami, pravidelně budeme kontrolovat funkčnost a bezpečnost, v případě potřeby opravíme a vyměníme jednotlivé kusy oděvů a vyzvedneme a přivezeme je včas do vašeho podniku. Takže si můžete být jisti, že zůstane vždy zachován ochranný účinek a pracovní oděv bude vypadat stále udržovaně. Je třeba dodat: Na naše profesní oděvy se můžete spolehnout i co do odolnosti a pohodlnosti.A vhodnou bezpečnostní obuv a rukavice si můžete přímo koupit v našem rozsáhlém sortimentu ochranných pracovních pomůcek od MEWA značky Shop.


Servisní systém MEWA pro ochranné oděvy

 • kreislauf_schutzkleidung_4_1200x1200.png
  Oprava a výměna
 • kreislauf_schutzkleidung_3_1200x1200.png
  Praní a sušení
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Shromažďování a vyzvednutí
 • kreislauf_schutzkleidung_1_1200x1200.png
  Obléci se a cítit se příjemně
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Dodání a třídění
Zjistěte více