Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Profesní oděvy, které vzbuzují důvěru – MEWA pro maloobchod

  • Profesní oděvy k pronájmu

    Pohodlné profesní oděvy a módní business oděvy pro maloobchod jsou u MEWA k dostání v praktickém pronájmu.

  • Osobní zákaznická podpora

    Osobní zákaznická podpora a kompetentní servisní řidič ve vašem regionu jsou samozřejmě součástí našich služeb.

  • Praktická služba skříněk

    Volitelná služba prádelníků MEWA je dokonalou pomůckou při organizaci, přizpůsobenou počtu vašich zaměstnanců.

Pohodlí zaměstnanců začíná dobře vypadajícím profesním oděvem. Od prodeje a obsluhy přes sklady až po kanceláře platí: Jednotný, dobře udržovaný oděv motivuje vaše zaměstnance a působí profesionálně a kompetentně u zákazníka.

Ať už obchod s elektronikou, stavební market, obchodní dům s nábytkem, drogerie nebo velkoobchod – jak různorodá jsou odvětví v obchodě, tak rozmanité jsou také oblasti úkolů jednotlivých zaměstnanců a tím i nároky na odpovídající profesní oděvy.

Jako dlouholetý partnera textilního managementu pro maloobchod pro vás máme velký sortiment reprezentativních profesních oděvů v praktickém pronájmu. Módní střihy, vysoký komfort při nošení a různé barevné varianty umožní vám i vašim zaměstnancům vypadat dobře. Ať už klasické nebo moderní – díky kompletnímu servisu MEWA se již nemusíte o nic starat. Vaše zaměstnance vybavíme podle potřeb a úkolů, oděvy přivezeme, vyzvedneme, ošetříme a podle potřeby včas a spolehlivě vyměníme, takže vaši zaměstnanci budou vždy dobře oblečení.

A pod značkou MEWA značky Shop naleznete k prodeji rozsáhlý sortiment ochranných pracovních pomůcek a příslušenství pro maloobchod a atraktivní doplňky.