Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Berufskleidung

MEWA pro zahradnictví a krajinářství

My vás vybavíme: do všech povětrnostních podmínek a ročních období

Nejlepší vybavení pro každou práci – MEWA pro zahradnictví a krajinářství

  • Zcela flexibilně se přizpůsobíme vašim novým potřebám.

  • Společné stanovení potřeb

    Jsme tu pro vás osobně. Společně s vámi určíme vaše potřeby, profesionálně zaznamenáme všechny velikosti a poradíme vám ohledně všech výrobků pro zahradnictví a krajinářství.

Jako odborník v oboru zahradnictví nebo také krajinářství pracujete hodně ve volné přírodě. Je pochopitelné, že vaše nároky na pracovní oděvy, pracovní obuv a rukavice jsou velmi vysoké. Ať už proměnlivé počasí nebo obtížné terénní podmínky, léto nebo zima – díky četným zkušenostem jsme naše výrobky a řešení přizpůsobili vaší profesní oblasti.Extra robustní materiál odolný proti pořezání, který poskytuje maximální pohodlí při nošení a také odpuzuje vodu a nečistoty. Je doplněn řadou promyšlených detailů, jako jsou např. velké zesílené kapsy na nůžky, měřicí pásma a kolíky a kolenní kapsy zesílené materiálem CORDURA® v pracovních kalhotách, abyste mohli pohodlně klečet. A pracovní oděv samozřejmě vypadá volně ležérně a jednoduše dobře. Naše kolekce jsou k dostání kromě klasické zelené barvy i v dalších barvách, např. šedé nebo v zemitých tónech.V praktickém pronájmu obdržíte pracovní oděvy MEWA pro zahradnictví a krajinářství. Tím se postaráme včas a spolehlivě o vyzvednutí, přivezení, vyprání a výměnu.V našem sortimentu doplňkového zboží naleznete mimo jiné bezpečnostní obuv a rukavice a ochranné pomůcky do lesa, které jsou zásadní a nezbytné pro bezpečnou prevenci pracovních úrazů.


Servisní systém MEWA pro pracovní oděvy

  • Oprava a výměna
  • Péče a sušení
  • Shromažďování a vyzvednutí
  • Obléci se a cítit se příjemně
  • Dodání a třídění
Zjistěte více

Pracovní oděvy k pronájmu – nyní nezávazně otestujte!

Zjistěte, jak hodně vám servis pronájmu textilií od MEWA usnadní každý pracovní den. K tomu vám poskytneme jednu z našich nejoblíbenějších kolekcí pracovních oděvů na 3 měsíce za seznamovacích podmínek.