Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

MEWA pro tiskárny MEWA pro tiskárny

Čistota a žádná vlákna v tiskárně Čistota a žádná vlákna v tiskárně

Arbeitskleidung

MEWA pro tiskárny MEWA pro tiskárny

Čistota a žádná vlákna v tiskárně Čistota a žádná vlákna v tiskárně

Vše pro čistý tisk – MEWA pro tiskárny

 • Provozní vybavení k pronájmu

  Zajistíme čistotu ve vaší tiskárně – s jednotným pracovním oděvem a čisticími utěrkami v praktickém pronájmu.

 • Osobní zákaznický servis

  Osobní zákaznický servis a kompetentní servisní řidič ve vašem regionu jsou samozřejmě součástí našich služeb.

 • Úplná kontrola nákladů

  Pokud si čisticí utěrky a pracovní oděvy pronajmete u MEWA, můžete si být jisti, že veškeré náklady budou pro vás transparentní a předvídatelné od samého počátku.

Barva na papír – to, co vypadá jednoduše, je náročný proces, který vyžaduje mnoho know-how a odhodlání. Na konci se totiž počítá vysoce přesný výsledek.Jako dlouholetý partner tiskáren vás podpoříme řešeními, která nabízejí nejlepší předpoklady pro čistou práci. S našimi vysoce kvalitními čisticími utěrkami MEWATEX® můžete otírat nejen barevníkové válce a stírací nože, ale také spolehlivě čistit tiskové stroje a barevníky. Naše čisticí utěrky v praktickém vícecestném systému se vyznačují především jedním: jsou nedostižné z hlediska odolnosti, savosti a životnosti. Je třeba dodat: Přibližně 2,5 milionů uživatelů se již spoléhá na čisticí utěrky MEWA. Vy také?K čistému pracovnímu vybavení patří také čistý pracovní oděv. Ten zanechá u vašich zákazníků dobrý dojem, ale co je ještě mnohem důležitější: Posiluje týmového ducha a podporuje motivaci vašich zaměstnanců. Jelikož víme, že v tiskárnách je často velmi horko, naše pracovní oděvy pro tiskárny jsme přizpůsobili jejich potřebám. Naše trika a polokošile přesvědčí pohodlnými střihy a lehkými materiály. Naše pracovní kalhoty zase přesvědčí praktickými kapsami na vaše nářadí, např. nože nebo nůžky.Naše čisticí utěrky i naše pracovní oděvy si můžete zcela snadno pronajmout. Tak budete mít vždy čisté provozní textilie. Je třeba dodat: Pronajmout si u nás můžete také odolné rohože, které zachytí nečistoty mezi tiskovým sálem a kanceláří a zajistí čistotu.


Servisní systém MEWA pro čisticí utěrky

 • kreislauf_putztuecher_2_1200x1200.png
  Dodání
 • kreislauf_putztuecher_1_1200x1200.png
  Použití a skladování
 • kreislauf_putztuecher_2_1200x1200.png
  Shromažďování a vyzvednutí
 • kreislauf_putztuecher_3_1200x1200.png
  Praní a sušení
 • kreislauf_putztuecher_4_1200x1200.png
  Kontrola a výměna
Zjistěte více
Putztücher

Nejprve otestovat, poté pronajmout – test servisu čisticích utěrek MEWA

Máme nejen nejlepší čisticí utěrku na světě, nýbrž i nejlepší servis. Nevěříte nám? Vyzkoušejte naše čisticí utěrky pro opakované použití v našem systému služeb. Nabízíme vám naši službu na zkoušku až na 2 měsíce.