Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Arbeitskleidung

MEWA a řemeslo

Vhodné pracovní vybavení pro každého řemeslníka

Arbeitskleidung

MEWA und das Handwerk

Für jeden Handwerker die passende Arbeitsausrüstung

Váš partner pro řemeslo – textilní management MEWA

  • Přizpůsobeno každé profesi

    Naše výrobky, navržené pro nejrůznější nároky, všechny splní vaše vysoké požadavky.

  • Také pro mikropodniky

    Systém MEWA se vyplatí již od 5 zaměstnanců.

  • Mistrovský výkon

    Profesní oděvy od MEWA nosí více než 1 milion lidí a v oběhu je cca 1 miliarda našich čisticích utěrek.

V Německu existuje asi 150 různých řemeslných profesí. Každá z nich s vlastním profilem a specifickými požadavky. Známe vaše řemeslo – a rozumíme mu. Ve spolupráci s cechy, spolky, krajskými sdruženími řemeslníků a v úzkém kontaktu s našimi zákazníky vždy víme, co je hybnou silou tohoto odvětví. Nové podněty, nápady a návrhy jsou přímo začleněny do našich výrobků. Ať už je to v oblasti pracovních oděvů, jiných provozních textilií nebo ochranných pracovních pomůcek.

S řešeními zaměřenými na potřeby v praktickém pronájmu, včetně kompletního servisu. Ať už pracovní oděvy, čisticí utěrky, systémy pro čištění součástek, ochranné potahy, rohože, rohože k absorpci oleje, mopy a vše, co souvisí se sanitární hygienou – dodáváme včas a spolehlivě, bez problémů a rentabilně. Součástí kompletního servisu je přivezení, vyzvednutí, ošetření, opravy a výměna. Stručně řečeno: Snažíme se vás této práce zbavit a tím vám poskytujeme čas, abyste se mohli soustředit na svůj hlavní obor činnosti.

U WORLD WIDE WORK by MEWA najdete přímo k prodeji mnoho dalších výrobků potřebných pro práci: například bezpečnostní obuv, rukavice a technické příslušenství.

Vhodná řešení pro každou profesi

Putztücher

Nejprve otestovat, poté pronajmout – test servisu čisticích utěrek MEWA

Máme nejen nejlepší čisticí utěrku na světě, nýbrž i nejlepší servis. Nevěříte nám? Vyzkoušejte naše čisticí utěrky pro opakované použití v našem systému služeb. Nabízíme vám naši službu na zkoušku až na 2 měsíce.