Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Arbeitskleidung

MEWA a průmysl

Profesní oděvy a provozní textilie pro každý nárok

Váš partner pro průmysl – textilní management MEWA

  • Přizpůsobeno každému průmyslovému odvětví

    Naše výrobky, navržené pro nejrůznější nároky, všechny splní vaše vysoké požadavky.

  • Také pro mikropodniky

    Systém MEWA se vyplatí každému, od mikropodniků až po velké výrobní podniky.

  • Zkušenosti, ze kterých budete profitovat

    Více než 1 milion lidí z nejrůznějších oblastí používá profesní oděvy od MEWA. Velikost, která se vyplatí.

Více než 100 různých průmyslových odvětví v Německu sahá od výroby potravin přes stavební průmysl až po automobilový a chemický průmysl. V každém odvětví existuje celá řada profesí s individuálními nároky a specifickými požadavky, například na bezpečnost a hygienu. Abychom své výrobky udržovali stále moderní, úzce spolupracujeme s jednotlivými sdruženími a necháváme trhy sledovat našimi průzkumníky. Především je důležitý živý kontakt s našimi zákazníky, protože jejich zvláštní prosby, podněty a nápady nám pomáhají k dalšímu zlepšování našich výrobků.

V průmyslovém odvětví je přitom zásadně zcela jasně v popředí otázka funkčnosti. To v závislosti na pracovním prostředí částečně zahrnuje také ochranu a hygienu vašich zaměstnanců. Denní zacházení s nebezpečnými látkami a materiály představuje zcela zvláštní výzvu pro vaše pracovní oděvy. Nemluvě o hygienických požadavcích, se kterými se naši zákazníci potýkají, například v potravinářském průmyslu.

Zde se také zvláště uplatní výhoda pronájmu. Neboť s našimi službami vám garantujeme, že bezpečnost a čistota námi udržovaných ochranných a hygienických oděvů je vždy zajištěna stejně jako první den.

V praktickém pronájmu vás zaopatříme včas a spolehlivě, bez problémů a se ziskem. Náš servis zahrnuje přivezení, vyzvednutí, ošetření, opravy a výměnu. Od pracovních, hygienických a ochranných oděvů přes čisticí utěrky až po sanitární hygienu.

Další výrobky, jako např. bezpečnostní obuv, rukavice, ochranné brýle a technické příslušenství naleznete přímo k výhodné koupi u WORLD WIDE WORK by MEWA.

Vhodná řešení pro každé průmyslové odvětví