Arbeitskleidung

Pracovní blůzy MEWA

Náš široký výběr pracovních blůz

Funkční, odolné a stylové, s dlouhým rukávem nebo s krátkým rukávem – rozhodněte se sami

Ať už řemesla nebo průmysl, ve službách nebo jako klasický obchodní oděv – košile se používají prostě všude. A v naší nabídce máme vhodné košile pro každé odvětví a každou oblast.

Ať už hledáte pracovní košili pro práce na staveništi nebo v průmyslovém podniku, elegantní košili pro hotely a pohostinství nebo klasickou obchodní košili do prodejny nebo kanceláře – poznejte náš široký sortiment. Všechny naše košile jsou k dostání ve výhodném pronájmu. To znamená, že vaše košile spolehlivě a přesně přivezeme, vyzvedneme a ošetříme. Pro dámy máme v rámci programu samozřejmě široký výběr vhodných halenek. Opět platí, že si můžete vybrat mezi dlouhými a krátkými rukávy. A to vždy v barvě, která se bude hodit k vašemu podniku.

Servis MEWA platí samozřejmě i pro všechny pracovní košile, které musejí splňovat zvláštní ochranné funkce. U pracovních košil pro potravinářský průmysl zajišťujeme certifikovanou hygienu, naše slévárenské košile splňují všechny požadavky na ochranu před teplem a plameny. Nabízíme pracovní košile s antistatickými funkcemi pro použití v elektrotechnickém průmyslu a také lehké pracovní košile s ochranou proti chemikáliím, které lze nosit jako alternativu k bundě.

S výjimkou našich halen přes hlavu, u kterých z hygienických důvodů upouštíme od kapes, jsou všechny naše košile opatřeny praktickými kapsami k uschování pracovního materiálu.


Banner_CZ-Flex-Move.png

Kompletní servis MEWA po dobu jednoho roku

Pracuje ve Vašem podniku maximálně 20 zaměstnanců? Jednotný pracovní oděv je pro Vás důležitý, ale je to pro Vás drahá investice? Pak pro Vás máme nabídku, kterou nic nepřekoná. MEWA FLEX.