Arbeitskleidung - Performance

Pracovní montérky MEWA

Víme, jak musejí pracovní montérky sedět

Víme, jak musejí sedět pracovní montérky

Že nejsou montérky jako montérky, poznáte nejpozději tehdy, když se informujete o naší široké nabídce pracovních monérky k pronájmu. Pro každý požadavek profesního života máme ty odpovídající montérky. Od klasických montérek pod kolena pro kutily, přes funkční pracovní montérky pro průmysl až po elegantní obchodní kalhoty.

U nás si můžete pronajmout nejen pracovní montérky ve všech konfekčních velikostech, ale i všech možných tvarů a střihů. Dlouhé nohavice, krátké nohavice, tříčtvrteční nohavice, se záhyby v pase a bez nich, s pružným pasem, s kolenními kapsami a výztuhami na zvláště namáhaných místech – jsme schopni vám nabídnout to, co potřebujete nebo si přejete. Pro ženy, pro muže a unisex.

Kromě toho u nás najdete široký výběr pracovních montérek s ochrannými funkcemi (OOP) pro nejrůznější řemesla. V sortimentu máme například kalhoty s výstražnou funkcí pro vysokou viditelnost, s ochranou proti teplu a plameni pro svářeče a zákazníky, kteří pracují ve výrobě skla, také montérky se spolehlivou ochranou proti kapalným chemikáliím a pracovní montérky s antistatickou funkcí pro použití v elektrotechnickém průmyslu. Nebo také zvláště vyvinutá speciální řešení pro práce s kapalnými kovy a při výrobě cementu.

Ale i při všech individuálních rozdílech mají naše pracovní montérky jednu věc společnou: Od hygienických ochranných kalhot až po pracovní krátké montérky pro staveniště se v systému MEWA staráme o to, aby vaše pronajaté pracovní montérky byly k dispozici vždy včas a čisté. A protože je výběr tak obrovský, začíná náš servis již individuálním poradenstvím. A to s vaším osobním zákaznickým poradcem, který vás podpoří při výběru dokonalých pracovních montérek a zmapování velikostí.

Banner_CZ-Flex-Move.png

Kompletní servis MEWA po dobu jednoho roku

Pracuje ve Vašem podniku maximálně 20 zaměstnanců? Jednotný pracovní oděv je pro Vás důležitý, ale je to pro Vás drahá investice? Pak pro Vás máme nabídku, kterou nic nepřekoná. MEWA FLEX.