Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Arbeitskleidung - Performance

Pracovní kalhoty MEWA

Víme, jak musejí pracovní kalhoty sedět

Víme, jak musejí sedět pracovní kalhoty

Že nejsou kalhoty jako kalhoty, poznáte nejpozději tehdy, když se informujete o naší široké nabídce pracovních kalhot k pronájmu. Pro každý požadavek profesního života máme ty odpovídající kalhoty. Od klasických kalhot pod kolena pro kutily, přes funkční pracovní kalhoty pro průmysl až po elegantní obchodní kalhoty.

U nás si můžete pronajmout nejen pracovní kalhoty ve všech konfekčních velikostech, ale i všech možných tvarů a střihů. Dlouhé nohavice, krátké nohavice, tříčtvrteční nohavice, se záhyby v pase a bez nich, s pružným pasem, s kolenními kapsami a výztuhami na zvláště namáhaných místech – jsme schopni vám nabídnout to, co potřebujete nebo si přejete. Pro ženy, pro muže a unisex.

Kromě toho u nás najdete široký výběr pracovních kalhot s ochrannými funkcemi (OOP) pro nejrůznější řemesla. V sortimentu máme například kalhoty s výstražnou funkcí pro vysokou viditelnost, s ochranou proti teplu a plameni pro svářeče a zákazníky, kteří pracují ve výrobě skla, také kalhoty se spolehlivou ochranou proti kapalným chemikáliím a pracovní kalhoty s antistatickou funkcí pro použití v elektrotechnickém průmyslu. Nebo také zvláště vyvinutá speciální řešení pro práce s kapalnými kovy a při výrobě cementu.

Ale i při všech individuálních rozdílech mají naše pracovní kalhoty jednu věc společnou: Od hygienických ochranných kalhot až po pracovní krátké kalhoty pro staveniště se v systému MEWA staráme o to, aby vaše pronajaté pracovní kalhoty byly k dispozici vždy včas a čisté. A protože je výběr tak obrovský, začíná náš servis již individuálním poradenstvím. A to s vaším osobním zákaznickým poradcem, který vás podpoří při výběru dokonalých pracovních kalhot a zmapování velikostí.

Arbeitskleidung

Pracovní oděvy k pronájmu – nyní nezávazně otestujte!

Zjistěte, jak hodně vám servis pronájmu textilií od MEWA usnadní každý pracovní den. K tomu vám poskytneme jednu z našich nejoblíbenějších kolekcí pracovních oděvů na 3 měsíce za seznamovacích podmínek.