Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Arbeitskleidung

Pracovní šaty MEWA pro dámy

Poznejte naše dámské profesní a pracovní oblečení

Moderní vzhled pro ženy – stylové a funkční

Co si mám dnes obléct do práce? Před touto otázkou stojí denně mnoho žen, které se připravují na pracovní den. Máme pro ně odpověď. Pronajměte si pracovní šaty u firmy MEWA a my Vám v rámci služby MEWA zajistíme moderní šaty podle specifického oboru, které splní Vaše požadavky na tvar a střih, funkci a oblast použití. Ke službě MEWA patří také vyprání, ošetření, vyzvednutí, přivezení a také opravy šatů.

Řemeslo už dlouho není pouze mužskou záležitostí. Z tohoto důvodu splňuje naše pracovní šaty pro řemeslníky a průmyslové pracovníky nejen požadavky na robustnost, funkčnost a volnost pohybu ve všech polohách, ale má také mírně projmutý střih a po celý den se příjemně a pohodlně nosí.

Také naše dámská móda v oblasti zdravotnických a profesních šatů, hygienických šatů a business šatů přesvědčí ženským vzhledem v kombinaci s funkčními a praktickými detaily. Ať už jde o bundy nebo kalhoty, vesty nebo halenky, zástěry nebo pláště – naše šaty jsou k dostání v různých konfekčních velikostech a mnohé modely jsou k dispozici také v různém střihu.

Využijte našeho poradenství. Poznejte naše stylové profesní a pracovní šaty pro ženy. Váš osobní zákaznický poradce Vám kolekce rád ukáže a pomůže Vám vybrat si nové pracovní šaty.