Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Nový značkový katalog MEWA je tu

Pro každý obor to pravé: 10 0000 produktů pro bezpečnost práce

Nové vydání značkového katalogu MEWA představuje na téměř 300 stranách více než 10 000 produktů pro bezpečnost práce. Výběr z top značek a nových výrobků garantuje kvalitu, funkčnost, ale také nejspolehlivější ochranu.

Pomoc při vyhledávání perfektních bot

Nové produkty v segmentu oblečení, obuvi a rukavic nabízí naše vlastní značka KORSAR. Také výrobce značky Elten rozšířil svůj sortiment a zaručuje díky svým vysoce kvalitním bezpečnostním botám, přizpůsobeným nejrůznějším pracovním odvětvím, optimální ochranu nohou. MEWA poskytuje ve třech krocích individuální poradenství v oblasti obuvi: analýza požadavku, výběr boty a vyzkoušení u zaměstnanců přímo na místě. Tak je možné spolehlivě najít ideální obuv.

MEWA se postará také o individuální přizpůsobení nebo úpravu pracovního oblečení. Pro umístění firemního loga či jména zaměstnance je na výběr z mnoha postupů a materiálů. Náš interní servis pro zpracovávání nášivek a značek ví, jak pomoci a poradit ohledně jednotných firemních oděvů.

Všechny produkty a nabídky služeb je možné najít také v novém, dobře uspořádaném online-shopu na webu buy4work.mewa.cz. K výběru a objednávce top výrobků stačí jen pár kliknutí.

Pán Michal Peterka

MediaTrust Communications spol. s r.o.

Praha 10

Praha