Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Schmutzfangmatten

Tak zůstane špína venku

Robustní štětinové rohože proti blátu a nečistotám

Robustní štětinové rohože proti blátu a nečistotám

Na jaře se často střídají slunečné a deštivé dny, které s sebou přinášejí bláto a mokro. Aby se tato špína neroznášela po celé firmě, nabízí MEWA robustní štětinové rohože – ideální rohožky pro jarní období.

Dovnitř do budovy, ven na dvůr, přes parkoviště a zpět do haly. Zaměstnanci, zákazníci a dodavatelé chodí tam a zpět a přinášejí přitom množství nečistot. Právě v přechodném období mezi zimou a jarem, když boty přenášejí bláto, vlhkost a občas ještě i sníh, je důležité chránit vstupní a spojovací prostory.Štětinová rohož od firmy MEWA zde vykonává dobrou službu. Systém sestavený z dvou typů vláken pracuje efektivně: Jemná vlákna zachycují vlhkost, hrubé štětiny kartáčují špínu z podešví bot. Tak zůstává špína v rohoži, bota se očistí, podlahy zůstávají čisté. Díky speciální spodní vrstvě drží rohožky pevně na zemi a neklouzají. Starají se o čistotu a bezpečnost práce, protože je minimalizováno nebezpečí uklouznutí.Kromě robustní štětinové rohože nabízí MEWA víceúčelovou rohož pro každé roční období. Hodí se rovněž pro vstupní prostory, ale také pro použití na recepci, v prodejních a kancelářských prostorech či obytných místnostech, jakož i na schodech a ve výtahu. Rohože chrání podlahy a starají se o dobrý dojem.MEWA nabízí všechny rohože s kompletním servisem. Servisní řidiči v pravidelných intervalech vyzvedávají rohože v dohodnutých termínech a dodávají čisté. Tak je stále používána čistá rohož.


Stáhnout obrázky

  • Obrázky MEWA:
    Rohožky a štětinové rohože jsou u firmy MEWA k pronájmu – včetně vyzvednutí, mytí a opětovného dovezení. Tak je stále používána čistá rohož.
  • Obrázky MEWA:
  • Obrázky MEWA:
Pán Michal Peterka

MediaTrust Communications spol. s r.o.

Praha 10

Praha