Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Pohodlně v bermudách

Konečně léto. Čas na vzdušný outfit, i při práci. S šortkami, tričkem a vestou jsou pracovníci dobře oblečeni. Aby se letní oděv hodil k celkovému image podniku, společnost MEWA rozšířila kolekce pracovního oblečení Trendline a Dynamic.


Pracovní šortky z kolekce pro řemeslníky Trendline jsou praktické. Velký počet kapes nabízí dostatek místa pro pracovní náčiní, reflexní paspule zajišťují bezpečnost a vnáší módní prvky. Pásek je variabilně nastavitelný a na zádech je střižen trochu výš, krátké kalhoty proto dobře sedí i při ohýbání. Pracovní vesta, která se k šortkám hodí, nabízí volnost pohybu a mnoho praktických kapes. Šortky a vesty jsou ve stejných barevných variantách jako další položky kolekce, zůstává tedy zachován jednotný vzhled. Také Dynamic, nejnovější kolekce společnosti MEWA, byla rozšířena o krátké pracovní kalhoty a vesty. Ležérní oděv v outdoorovém vzhledu umožňuje i v letní variantě jakýkoliv pohyb a garantuje atraktivní image.


Koupě nebo nájem? Právě v případě sezónních položek přesvědčí přednosti nájmu. Objednání šortek a triček probíhá rychle. Stačí jeden telefonát do společnosti MEWA a sortiment je převeden na letní období. Stejně rychle může zákazník objednávku položek zrušit. Ušetří si pořizování a skladování sezónního vybavení.


Princip služby navíc zajišťuje vždy čistý oděv: MEWA vyzvedne použitý oděv u zákazníka a dodá oděv vypraný. Služba, která se právě v létě, kdy se člověk při práci rychle zpotí, postará o velké odlehčení.

obrázek download

 • Provedení pracovního odevu na léto se spolecností MEWA

  Provedení pracovního odevu na léto se spolecností MEWA

  Provedení pracovního odevu na léto se spolecností MEWA
 • Pracovní sortky z kolekce pro remeslníky Trendline jsou velmi praktické.

  Pracovní sortky z kolekce pro remeslníky Trendline jsou velmi praktické.

  Pracovní sortky z kolekce pro remeslníky Trendline jsou velmi praktické.
 • Velký pocet kapes nabízí dostatek místa pro pracovní náciní

  Velký pocet kapes nabízí dostatek místa pro pracovní náciní

  Velký pocet kapes nabízí dostatek místa pro pracovní náciní

Váš kontakt

Pán Michal Peterka

MediaTrust Communications spol. s r.o.

Praha 10

Praha