Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Od svářečské zástěry po hedvábnou šálu: Nový katalog „World Wide Work by MEWA” je tu

Přesně na podzim vychází nejnovější číslo značkového katalogu ochranných pracovních pomůcek „World Wide Work by MEWA“ (http://www.mewa.cz/ochranne-pracovni-pomucky). Heslo tohoto katalogu zní: Ženy v pracovním procesu. A tento název nebyl vybrán náhodou. „Počet žen, které shánějí módní pracovní oblečení a funkční doplňky, rapidně vzrostl,“ říká Veronika Lipovská, jednatelka MEWA Textil-Service s.r.o. „Tomuto vývoji se přizpůsobujeme naším aktuálním katalogem.“ Byla tedy rozšířena nabídka pro ženskou cílovou skupinu. Proto se vyrábějí mj. nové softshellové kalhoty v dámském střihu, ještě více vypasované bundy a větší výběr modelů dámské bezpečnostní obuvi. Celkový sortiment pro muže a ženy zahrnuje kolem 5000 položek, od ochranných pracovních pomůcek přes business wear až po outdoorové textilie.

World Wide Work by MEWA je jedinečná svou rozmanitostí známých značek z Evropy, které katalog sdružuje:

  • Jsou zde obsažena všechna významná jména z oboru od Ansell, Elten, Helly Hansen přes Hakro, Honeywell, Korsar až po Pumu.
  • Nabídka nově obsahuje francouzského výrobce Jallatte.
  • Lze zde nalézt mnoho inovačních technologií, např. pracovní obuv s pérováním ze sportovní oblasti nebo bezpečnostní rukavice splňující prakticky každý požadavek – od ochrany před pořezáním až po elektrostatický výboj.

Bezpečnost práce v komplexním balíčku

Nabídka World Wide Work by MEWA se liší od ostatních objednávkových katalogů také odborností, kterou MEWA jakožto expert na pracovní oblečení s bohatou tradicí nabízí. Kromě toho firma působí po celé Evropě, a tak může ze všech pracovišť stále zajišťovat vysokou kvalitu a doručitelnost také ve Španělsku, Belgii nebo Maďarsku. Jaký produkt se hodí pro jaké použití? Jak udělá firma všude celkový dobrý dojem? Zákazničtí poradci MEWA umějí na tuto otázku odpovědět, protože znají poptávku.
Zákazníci, kteří už používají nabídku služeb MEWA, najdou v nabídce „World Wide Work by MEWA“ barevně ladící doplňky ke svým pracovním nebo ochranným oděvům ve full-service. Je možné vyhotovit také individuální potisk nebo výšivku na jednotlivé kusy oblečení se jménem nebo logem firmy. Tak mohou být různé týmy jednoho podniku vybaveny kompletně a ve shodných barvách: Pracovní oděv v oddělení výroby, ochranné vybavení pro nebezpečné činnosti, business oblečení v oddělení managementu, včetně všech požadovaných detailů od ochranných brýlí až po hedvábnou šálu.
U firmy Felder Löttechnik zabývající se pájecí technikou a sídlící v Oberhausenu už tyto výhody poznali: „Jsme od firmy MEWA vybaveni od hlavy k patě,“ říká Tanja Sell, nákupčí firmy Felder. „Všichni zaměstnanci nosí pracovní, popř. ochranné oblečení od MEWA. Zbytek objednáváme z katalogu. Co se týče pracovní obuvi, jsou naši zaměstnanci velmi vybíraví – muži dokonce více než ženy. Rádi nosí ty nejnovější modely z www-katalogu.“
Všechny položky lze dodat do 72 hodin. Katalog si lze objednat přes webovou stránku MEWA (http://www.mewa.cz/kontakt/objednaci-katalog). Link muss noch hinterlegt werden

Váš kontakt

Pán Michal Peterka

MediaTrust Communications spol. s r.o.

Praha 10

Praha