Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Putztuchsystem

Nastává čas, zajistit si nejlepší startovní pozici pro rok 2020

Podzim začíná

Nastává čas, zajistit si nejlepší startovní pozici pro rok 2020

Ten, kdo teď zaspí, zmešká správný start v novém roce. Začátek podzimu je přitom ideální pro získání konkurenčních výhod. V posledním kvartálu samozřejmě vždy bývá spousta práce. Tým je ale také odpočatý a otevřený změnám. Nejlepší jsou inovace s minimálním úsilím a maximálním výsledkem. Není to snad pravda? Ale je, ve společnosti MEWA rozhodně ano.

MEWA nabízí sdílení textilu, takzvaný textilsharing. Jedná se o pronájem kvalitního textilu s kompletním servisem. Tento aktuální trend představuje pro podniky velké ulehčení. Nakupování je minulostí. Dnes sdílíme, protože nechceme zatěžovat životní prostředí. Šetříme zdroje a stmelujeme tak ještě více tým. Systém čisticích utěrek MEWA dokazuje, že to funguje. Vysoce absorpční utěrky jsou v dílnách nebo továrnách vždy k dispozici. Zaměstnankyně a zaměstnanci mohou mít jistotu, že jsou jejich nástroje a stroje vždy dokonale čisté. Pokud se již nedají utěrky použít, uschovají se do bezpečnostního kontejneru SaCon. MEWA utěrky vyzvedne, šetrně k životnímu prostředí je vypere a znovu dodá čisté. Jednotné a spolehlivé utěrky, bezpečný SaCon a ekologický, moderní systém motivuje pracovníky. V neposlední řadě také dobře působí na zákazníky. Další konkurenční výhody jsou nasnadě: přesné plánování rozpočtu, úspora času, vyšší výkony i kvalita.

Zaujal Vás pronájem místo nákupu? MEWA nabízí také pracovní a ochranné oblečení (nyní je k dispozici naše podzimní kolekce https://www.mewa.cz/vyrobky/profesni-odevy/, rohože a podložky k zachycování oleje nebo mycí stoly k čištění součástek s kompletním servisem.

Od čisticích utěrek až po mycí stoly k čištění součástek. Všechny systémy je možné rychle a bez problémů uvést do provozu. Tak je možné zajistit si pro rok 2020 to nejlepší startovní místo na trhu.