Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

MEWA Shop CZ.jpg

Objednejte si ochranné pracovní pomůcky jednoduše od pracovního stolu

Objednejte si ochranné pracovní pomůcky jednoduše od pracovního stolu

Objednejte si ochranné pracovní pomůcky jednoduše od pracovního stolu

Náš internetový obchod MEWA (https://buy4work.mewa.cz) se představuje ve zcela novém vzhledu, navíc s mimořádně atraktivní nabídkou. S kódem uvedeným na úvodní stránce internetového obchodu získáte slevu ve výši 10 % na každý online nákup.

Rychleji, přehledněji, kvalitněji – nakupování v našem internetovém obchodě je lepší než kdy jindy.

Jasné a přehledné uspořádání všech témat týkajících se bezpečnosti práce umožňuje zákazníkům snadnou orientaci. Hlavními zásadami jsou komfort a rychlost. Díky inteligentním funkcím se návštěvníci obchodu rychle a přesně dostanou přesně k těm produktům, které hledají. Široká nabídka přitom zahrnuje více než 10 000 položek.

V internetovém obchodě můžete hledat ve třech kategoriích označených jako Produkty, Služby a Nápověda. To značně zjednodušuje výběr konkrétních položek a je rychlejší než hledání produktů v postupných krocích. Inteligentní filtry vedou přímo k vhodným položkám, takže konkrétní nabídka je zobrazena okamžitě. Dodávka zboží je zdarma od 1875 Kč bez DPH do 24 hodin.

Kromě firemních textilií a produktů v oblasti OOPP nabízíme v záložce Služby také další doplňkové služby. Zde si můžete objednat např. individuální úpravu pracovních oděvů, požádat o radu při správném výběru pracovní obuvi a ochranných rukavic nebo si s naším odborníkem domluvit osobní návštěvu pracoviště, kde vám poskytne užitečné rady a doporučí certifikované pomůcky pro ochranu zdraví při práci.

Objevujte špičkové značky v oblasti OOPP na adrese https://buy4work.mewa.cz.