Často hledané

  • Pracovní oděvy
  • Ochranné oděvy
  • Oděvy pro hygienické provozy
  • Oděvy pro oblast služeb
  • Čisticí utěrky Mewa
Na přehled

Společnost Mewa přivítala ve svém sídle v Horních Počernicích na "Dni otevřených dveří" již potřetí celou řadu návštěvníků

2. července 2024
FirmaTrvalá udržitelnost
Antonína Krejčího, jednatele společnosti Mewa v České republice (vlevo), při slavnostním sázení stromů aktivně podpořili George Lazar, Managing Director International, a Marek Dlouhý, obchodní ředitel společnosti Mewa v České republice.

Mewa Textil-Service s.r.o. uspořádala 19. června ve svém areálu v Horních Počernicích v pořadí již třetí "Den otevřených dveří". Letos společnost opět nabídla několika stovkám zájemců možnost seznámit se s nabídkou služeb a kariérních příležitostí poskytovatele textilních služeb, projít se po areálu firmy a obdivovat četné praktické činnosti či simulaci hašení požáru místním hasičským sborem. Stejně jako v předchozím roce se akce konala v rámci 8. ročníku iniciativy německého velvyslanectví "Echt Praxe". Touto iniciativou velvyslanectví podporuje možnosti navazování kontaktů s mladými lidmi.

V průběhu dopoledne prošlo slavnostně vyzdobenou vstupní branou asi 300 školáků v doprovodu svých učitelů. Akce se zúčastnila také řada hostů ze známých českých i mezinárodních firem, z nichž mnozí jsou již zákazníky společnosti Mewa. "Při organizaci akce jsme se letos zaměřili především na téma udržitelnosti, které je nejen jednou ze základních hodnot naší společnosti, ale také důležitým tématem pro další generace. Velmi nás potěšilo, že se k nám školy a jejich studenti stále vracejí a zajímají se o profesní a kariérní příležitosti, které nabízíme. Rádi bychom v tomto duchu pokračovali i v příštím roce v rámci projektu 'Echt Praxe'," uvedl Antonín Krejčí, jednatel společnosti Mewa v České republice.

Jedním z vrcholů programu bylo slavnostní vysazení stromu v areálu společnosti, při kterém Antonína Krejčího aktivně podpořili George Lazar, Managing Director International společnosti Mewa, a obchodní ředitel společnosti Mewa v České republice, Marek Dlouhý. Celkově se jednalo o velmi vydařený den, který je současně již pevně naplánován také na příští léto.


Antonín Krejčí

Jednatel společnosti Mewa v České republice

"Při organizaci akce jsme se letos zaměřili především na téma udržitelnosti, které je nejen jednou ze základních hodnot naší společnosti, ale také důležitým tématem pro další generace. Velmi nás potěšilo, že se k nám školy a jejich studenti stále vracejí a zajímají se o profesní a kariérní příležitosti, které nabízíme. Rádi bychom v tomto duchu pokračovali i v příštím roce v rámci projektu Echt Praxe."


Foto a video


Kontakt pro tisk


MediaTrust Communications spol. s r.o.

Michal Peterka Telefon: +420 603 556 404 mpeterka@mediatrust.cz

Praha


Na přehled