Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

74879093.jpg

Lidé. Hodnoty. MEWA.

Proč MEWA?

Společně k úspěchu – kariéra u MEWA

 • Mnohostranný rodinný podnik

  Naši dlouhou tradici sebevědomě spojujeme s úsilím po tom, co je nové, trvale udržitelné a zaměřené na budoucnost.

 • Projevující se základní hodnoty

  Jako rodinný podnik byly a jsou hodnoty základem pro naši podnikatelskou činnost a jednání. Každý den.

 • Zdroj příležitostí pro osobnosti

  Naši zaměstnanci jsou základem našeho úspěchu. Na oplátku nabízíme jistá a atraktivní pracovní místa a rozsáhlé možnosti rozvoje.

Unsere rund 5.200 Mitarbeiter arbeiten mit großem Engagement dafür, die Position von MEWA als Europas führender Dienstleister im Textil-Management konsequent weiter auszubauen. Sehen Sie hier unsere vakanten Stellen auf einen Blick:

„V jakém podniku se dostanu dál? Kde se mohu zapojit jako člověk? Kdo mi dá jistotu?“ Zeptáte-li se na tyto otázky, pak vám odpovíme: Vítejte u MEWA!

Totožnost MEWA je utvářena lidmi, kteří pro ni pracují: jejich zkušenostmi, jejich každodenními rozhodnutími a jejich hodnotami – a to již více než 100 let. Jako mezinárodně úspěšný poskytovatel textilních služeb jsme hrdí na své zaměstnance, kteří ocení možnost pracovat v moderním, a přesto tradičním rodinném podniku, který je založen na pevných pravidlech hodnot.

Každý zaměstnanec přispívá k úspěchu naší společnosti svými schopnostmi a vášní, smyslem pro odpovědnost a týmovým duchem. Proto u MEWA klademe zvláštní důraz na osobní rozvoj a rodinnou pospolitost. Víme totiž: Díky motivaci našich zaměstnanců se budeme odlišovat kvalitou své práce.

Co od vás očekáváme? osobnost, talent, dovednosti a vášeň společně hodně dokázat.

Naše tři pilíře: Rozmanitost, odpovědnost a budoucnost

Jako rychle rostoucí a mnohostranný rodinný podnik s dlouhou tradicí a snahou o inovativní a nadčasové inovace nabízíme ty nejlepší vyhlídky. Naše hodnoty prožíváme, zachováváme uctivé soužití, a jsme hrdí na smysluplnou práci. Přečtěte si více o tom, co rozumíme pod pojmem odpovědnost, budoucnost a rozmanitost.

 • Odpovědnost

  Rádi přebíráme odpovědnost – za lidi a životní prostředí. U společnosti MEWA převezmete odpovědnost i vy – za vlastní kariéru.

 • |

  Budoucnost

  Kdy začíná „zítřek“? U nás již dnes. Změna přitom pro nás znamená posouvat hranice toho, co je proveditelné: Možné je všechno.

 • Arbeitskleidung

  Rozmanitost

  Naši zaměstnanci tvoří tým různých osobností vždy s vlastním příběhem. Rozmanitost žene společnost MEWA kupředu.

 • _DSC6090.tif

  Práce u spol. MEWA

  Vyprávění zaměstnanců

 • Fotolia_121364567_XXL.jpg

  Pracovní místa, vzdělání a studijní místa ve skupině MEWA

  Aktuální nabídka pracovních míst