Header_Wir haben viel vor_2018-07-10_CZ.jpg

Lidé. Hodnoty. MEWA.

Proč MEWA?

Dodáváme látku, z níž se skládá vaše kariéra

Našich kolem 5600 zaměstnanců pracuje velmi na tom, aby dále rozvíjeli vedoucí pozici společnosti MEWA jako evropského poskytovatele služeb v textilním managementu. Zde naleznete přehled námi nabízených pozic:

Chcete pracovat podle svých osobních předností v podniku, který se současně zaměřuje na hodnoty a růst? Vaše pracoviště by mělo být velkou měrou bezpečné a nabízet atraktivní možnosti rozvoje? Pak vás tedy srdečně vítáme u společnosti MEWA!

Přední společnost s tradicí a budoucností

Jako rodinný podnik s dlouhou historií a perspektivami trvalého růstu sebevědomě usilujeme o nové technologie, výrobky a úspěchy. Využívat napínavé možnosti digitalizace a globalizace, dále vyvíjet výrobky a technologie zpracování a přitom znovu a znovu udávat nová měřítka pro kvalitu a ekologické standardy – to bylo a je ústředním prvkem filozofie našeho podniku.

Samozřejmě se těšíme na žádosti o zaměstnání všech lidí, nezávisí na pohlaví, původu, sexuální orientaci a náboženství. Čistě z praktických důvodů používáme v žádostech o zaměstnání jen mužského rodu. • _DSC6090.tif

  Naši zaměstnanci vyprávějí

 • Fotolia_168775670_XL.JPG

  Die wichtigsten Infos zum Bewerbungsprozess

  Ihr Weg zu MEWA

 • Fotolia_169882410_XXL.jpg

  Proč se začátek kariéry u nás vyplatí

  Vaše budoucnost u MEWA

Začátek kariéry u MEWA

 • 2019_07_23_Mewa_Karriere_0309.jpg

  Vyrovnáme kariérní cestu, která Vám vyhovuje

  Profesně zkušený zaměstnanec

 • andreas_bernacisko_143.jpg

  Chcete zkusit něco nového?

  Uchazeči s jinou původní profesí

 • lawrence_liebig_012.jpg

  Začátečník v práci