Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

mewa_international_092.JPG

Daniel Krause a Günes Yenen

„MEWA sází na vlastní dorost.“

Interview s Danielem Krausem a Günesem Yenenem

  • Příležitosti pro mladé vedoucí pracovníky

    MEWA obsazuje vedoucí pozice až z 60 % vlastním dorostem.

  • Mezinárodní kariéra

    MEWA nabízí kariérní možnosti ve 44 pobočkách ve 13 zemích. Nově také ve Velké Británii.

  • MEWA dává příležitost

    Každý dostane možnost se zapojit a pracovat na svém rozvoji.

Vyhrnout rukávy a do práce. Kdo je dobrý a prokáže výkon, může v MEWĚ rychle udělat kariéru. Tak hovoří mladí vedoucí pracovníci Daniel Krause a Günes Oliver Yenen.Daniel Krause nebyl u MEWY ani dva měsíce, když dostal nabídku přejít z Rodgau do centrály ve Wiesbadenu a spravovat tam produktovou oblast čištění součástek. „Že může člověk tak rychle obdržet tolik důvěry – to byl skvělý zážitek.“ O tři roky později Daniel Krause změnil lokalitu na Weil im Schönbuch, aby se zde lépe seznámil s procesy regionálních poboček.Podobně dynamicky započal svou kariéru u MEWY i Günes Oliver Yenen. „Začal jsem 2013 přímo v Itálii jako asistent jednatele společnosti. Zůstal jsem necelé tři roky a podílel se na zajímavých projektech, hodně se toho naučil a rozvinul své schopnosti.“ Potom následoval jeden rok v Rodgau a opět nabídka v zahraničí. „Naskytla se mi možnost účasti na našem vstupu na trh ve Velké Británii. Ihned jsem ji využil a od června 2018 jsem v Anglii nastálo. Je to zajímavá výzva a pro mě velká příležitost.“Co je na MEWĚ jako na zaměstnavateli jedinečné?


„Člověk se může na věcech podílet a přímo převzít zodpovědnost, přesto zůstává samostatný a může vždy říct svůj názor. Byl jsem velmi blízko osob z vedení společnosti. To jednoho samozřejmě ovlivní a také si všimnete, že jste za svou práci ceněni. To z MEWY dělá výjimečného zaměstnavatele,“ vysvětluje Daniel Krause.


„Tím, jak MEWA kontinuálně roste, rostou i příležitosti. Permanentně se objevují nové pracovní pozice. Člověk musí být otevřený, zvídavý a flexibilní. Pak se v MEWĚ naskytují všechny možné výzvy a šance, které je možné využít,“ doplňuje Günes Oliver Yenen. „MEWU bych doporučil, protože byla a i nadále je – navzdory své velikosti – rodinnou firmou. Cítíte se vždy součástí týmu, máte kontakt ke všem úrovním hierarchie a najdete vždy otevřené dveře.“