Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Schutzkleidung

MY TO ZAŘÍDÍME

Nejodolnější utěrka na trhu

Čistota s jistotou – v praktickém kompletním servise MEWA

 • Úspora času a nákladů

  Rozsáhlý kompletní servis z jednoho zdroje

 • Spolehlivé zásobování

  Včasné dodání a bezpečná přeprava

 • Ochrana životního prostředí a zdrojů

  Udržitelné, uznávané a vynikající

Utěrky mají jediný úkol: Spolehlivě čistit stroje, zařízení a pracoviště. A abyste se nemuseli starat o dovoz ani likvidaci utěrek, k dispozici je praktické řešení: smlouva o pronájmu utěrek.Textilní management MEWA je váš silný partner, pokud jde o profesionální pronájem utěrek a jiných provozních textilií. A nejen to: Profesionální pronájem je pro nás více než jen servis. Jedná se o sofistikovaný systém managementu a služeb, který nabízí jistotu ve všech oblastech a šetří drahocenný čas.To, co děláme, děláme dobře. Proto klademe velký důraz na ochranu životního prostředí, trvalou udržitelnost a certifikovanou bezpečnost. A to ve všech našich oblastech a výrobcích.

Nejlepší kvalita a certifikovaná bezpečnost

Kvalita je pro nás standardem, podle kterého upravujeme všechny naše služby. Stálé zkoušky a vytrvalá snaha hledat příležitosti k optimalizaci – a také je najít. Tento vysoký standard kvality je na jedné straně vidět na našich oceněních jako „Lídr na světovém trhu“ a „Značka století“ a na druhé straně na velkém počtu certifikací. To vám zaručí vynikající servis, odpovědný přístup k životnímu prostředí a zdrojům, jakož i výrobky, které splňují všechny platné předpisy a normy.

Naše utěrky jsou „Kvalita – Made in Germany“. To znamená, že všechny utěrky tkáme sami ve vlastní tkalcovně. Když utěrka dorazí do našeho servisního cyklu, prochází po každém praní a sušení vícestupňovou kontrolou kvality. Utěrka se opět expeduje, pouze pokud je v bezvadném stavu. Jinak se automaticky vymění za novou. Systém utěrek MEWA je navíc certifikován dle norem DIN EN ISO 9001 a 14001.

Kompetentní poradenství
wmd_landingpage_siegel_neu_weiss_grau.png

Servisní systém MEWA pro čisticí utěrky

 • kreislauf_putztuecher_4_1200x1200.png
  Kontrola a výměna
 • kreislauf_putztuecher_3_1200x1200.png
  Praní a sušení
 • kreislauf_putztuecher_2_1200x1200.png
  Shromažďování a vyzvednutí
 • kreislauf_putztuecher_1_1200x1200.png
  Použití a skladování
 • kreislauf_putztuecher_2_1200x1200.png
  Dodání
Zjistěte více